Sqllite Editor data/data/com.android.providers.settings

Sponsorlu Bağlantılar

babek_orucov

Üye
    Konu Sahibi
Sqllite Editor data/data/com.android.providers.settings
merhaba arkadaslar cihazim samsun a310 rootlu.sql lite ile data/data/com.android.providers.settings dizininde databases klasorundeki settings.db dosyasini bulamiyorum.lutfen yardim edin ne yapmam gerekiyor.bana lazim olan o klasordeki dosyanin icinde oyun gecmisini silmek lazim.bu linkdeki gibi
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

babek_orucov

Üye
    Konu Sahibi
Yani bu oyunda arkadaş settings.db dosyasından bi şey siliyor ve oyuna girdiyinde oyun yeni kullanıcı olarak görülüyor lütfen bilen varsa yardım etsin telefonum rootlu olmasına karşın ben o dosyayı bulamıyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

babek_orucov

Üye
    Konu Sahibi
Yolmu yardım edebilecek kimse

babek_orucov

Üye
    Konu Sahibi
Nasıl bi forum lan burası

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Yaygınca bilgi sahibi olunabilecek bi konu değil. Attığınız video Rusça zaten. O dosyanın varlığı ve konumu cihaza, Android sürümüne hatta derleme sürümüne göre bile değişkenlik gösterebilir. Ben de pek bilgi sahibi değilim uygulama verilerini ayarlardan silerim lazım olursa :)

babek_orucov

Üye
    Konu Sahibi
Uyguluma verileri nasıl silinir peki ayarlardan

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Bu da cihaza göre değişebilir. Ayarlardan uygulamalara gireceksiniz, uygulamayı seçeceksiniz. Şöyle bi ekran gelecek, verileri ve önbelleği silerseniz uygulama yeni indirilmiş gibi olur.

Afşın

Afşın

Üye
Gizli dosya olabilir xplorer veya es dosya yönetici gibi programlarla gizli dosyaları göster dersen belki bulabilirsin

SM-N910C ile uygulamasından gönderildi.

Üst Alt