[SPP] SlideUnlock Pro v4.00(8) S^1/S^3 Signed

Sponsorlu Bağlantılar

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
[SPP] SlideUnlock Pro v4.00(8) S^1/S^3 Signed
Eşsiz bir ekran koruyucu uygulamasıdır. Tuş kilidinizi çeşitli yöntemler ile açmanıza yardımcı olur. Tamamen özelleştirilebilir ve kullanımı kolaydır.

SlideUnlock (S60 5th S^3 special sliding unlock) is added to unlock a cell phone and desktop shortcut enhancements to the software, he not only has a wealth of Canadian unlock methods, but also the gorgeous interface DIY extensions, is that you both enjoy more than IPhone, Win.dows Phone and other mobile phone to unlock more energetic effect of the sliding, but also unconventional.
A variety of keys, cell phone sensor function can play in this software, plus unlock features are fully used, is that you can do can be done without touching plus unlock mobile phones.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: cagdas444, o_nur1903, ismailduger ve 7 diğerleri

meg1ddo

meg1ddo

Üye
Teşekkürler, bubbles i devre dışı mı bırakıyor, hangisi öncelikli...

'İbrahim'

'İbrahim'

Üye
Teşekkürler

SuaT6027

SuaT6027

Üye
şarz konusunda nasıl acaba? çok şarj yer mi,?

uribaju

uribaju

Üye
tşk

servet27027

Üye
arkadaşım sertifika hatası veriyo

StigmatA

Üye
dostum sertifika hatası vemriyor n8 e sorunsuz yüklendi. unsignedı ile signed konusu altlı üstlüydü hatayla unsignedi indirmiş olmayasın.

• Beğen
Tepkiler: Sensation

Dumbledor

Üye
Sagol Tesekkürler.

asxax

Üye
Teşekkürler

spelty

Üye
dostum bu program pro mu yoksa ovide ki free modeli mi ?

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
paylaşım için teşekkürler fakat diğer sürümdeki gibi

1-kilit simgesi sürekli menülerin içinden gözüküyormu
2-seçenekler kısmını homescreen da gizle dediğimizde birdaha seçeneklere ulaşamama sorunu varmı

daha fazla sorardım ama ban yemeyim şimdi :)

mehsell

mehsell

Üye
menü tuşuna basınca benim bi taskman adında programım var onu açıo :/

ticamu

Üye
Helal olsun böyle bir program yükledin ya müthiş ayarlardan diğer ekranları seçince on numara oluyor.

• Beğen

fe4

Üye
ben c5 03 e yükledim sorunsuz çalışıyor, teşekkürler:)

• Beğen

MAXISEZER

Üye
tşkler güzel bir paylaşım :)

exalted55

exalted55

Üye
paylaşım için teşekkürler fakat diğer sürümdeki gibi

1-kilit simgesi sürekli menülerin içinden gözüküyormu
2-seçenekler kısmını homescreen da gizle dediğimizde birdaha seçeneklere ulaşamama sorunu varmı

daha fazla sorardım ama ban yemeyim şimdi :)

1 sorunda c7 yükledim öyle bişey yok taşıdım hatta ana ekranda boş bi alana basılı tutarak.
2 sorunda ben hala arıyorum çıkaramadım seçenekleri bulursam yazacam :) Bilen varsa bi söylesin ya..

• Beğen
joe_cenk

joe_cenk

Üye
Tşkler

berkaykenny

Üye
ben bu dosyayı indirdim fakat telefonumu kitleyince tamamen kitleniyor ve hiç açamıyorum yardımcı olur musunuz lütfen? telefonum nokia 603

MoleküL1997

MoleküL1997

Üye
ben bu dosyayı indirdim fakat telefonumu kitleyince tamamen kitleniyor ve hiç açamıyorum yardımcı olur musunuz lütfen? telefonum nokia 603

benimde tel 603 aynısı banada oluyor heralde belleden dolayıdır

Üst Alt