Spotify Music v8.4.43.632 Final [Mod]

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Spotify Music v8.4.43.632 Final [Mod]
Spotify Music, Android cihazlar için yayınlanan popüler çevrimiçi müzik dinleme uygulamasıdır. Android 4.0.3 ve üzeri gerektirir.

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

• Beğen
Tepkiler: bveo1990, Yusuf_EMRE, TheNightMare. ve 2 diğerleri

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
:tşk:

zemmer

zemmer

Üye
Spotifyv8_4_43_632_build_29362657Modarm.exe ,burada EXE yi silip APK mı yapıcaz hocam,dosya exe uzantılı iniyor.

MaxipmaN

Üye
Spotifyv8_4_43_632_build_29362657Modarm.exe ,burada EXE yi silip APK mı yapıcaz hocam,dosya exe uzantılı iniyor.
"Download Using Our Secure Download Manager" yazan çakalın tikini kaldır. :spr

zemmer

zemmer

Üye
[/URL][/IMG]

arkagaşım 2 gündür indiremedim,bi el atarmısın,link apk olarak inmedi.

zemmer

zemmer

Üye
@TheNightMare. Çok teşekkürler.eski programı silip bu apk yı kurdum fakat kayıt email ve password ü eşleşmedi diye uyarı veriyor,bende silip tekrar marketdeki uygulamayı kurdum ve bu googleplay deki uygulama çalışıtı,sizin verdiğiniz son sürümü çalıştıramadım,ilginiz için çok teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
@TheNightMare. Çok teşekkürler.eski programı silip bu apk yı kurdum fakat kayıt email ve password ü eşleşmedi diye uyarı veriyor,bende silip tekrar marketdeki uygulamayı kurdum ve bu googleplay deki uygulama çalışıtı,sizin verdiğiniz son sürümü çalıştıramadım,ilginiz için çok teşekkürler.
:rica:

ExSeLANS

ExSeLANS

Üye
Artık Spotify cracklı olanların hesaplarını engellediği için açılmıyor

• Beğen
Tepkiler: zemmer ve TheNightMare.
-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Spotify bir şekilde modlu apkları rngrllemeyi başarmış ama yakında çıkar yenileri bekleyip takip etmek lazım yanlız 2 ye fark edecek olurlarsa hesabı askıya alacaklarını bildiren bir mail atmışlar bana.

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
Symbianist

Symbianist

Üye
OGyoutube arka planda çalıyor. Bulamayacağınız şarkı yoktur herhalde orada.

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Spotifyla ilgili bi gelişme yok mu ya aşamadı sanırım Rus dostlar spotify engelini

ExSeLANS

ExSeLANS

Üye
Son mod'lu uygulamada engelleme kaldırıldı

Baydırman

Baydırman

Moderator
Engel yedim. Uyarı geldi. Sonra bi baktım hesap yok.

Üst Alt