Spor Bölümünde Anket Başlığı Açılmalı

Sponsorlu Bağlantılar

Spor Bölümünde Anket Başlığı Açılmalı mı?

• Evet Açılmalı

Kullanılan: 4 44.4%
  • Hayır Açılmamalı

Kullanılan: 1 11.1%
  • Kararsızım

Kullanılan: 4 44.4%

• Kullanılan toplam oy
    9
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Spor Bölümünde Anket Başlığı Açılmalı
Spor bölümünde anket adlı bir başlık açabilir miyiz? Spor ile ilgili anketler oraya açılabilir..Daha uygun olabileceğini düşünüyorum.

schumici

schumici

Üye
valla kardeşim hiç düşünmemiştim daha önce böyle bişeyi açıkcası kararsız kaldım ama işe yarama olasılığıda yüksek doğrusu. sağol düşüncen için:oke:

xkadir61

xkadir61

Üye
nasıl bir anketki bu?

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Takımların şahıslarına adına acılıyorsa saten onların bolumune açılıyor orada sorun yok..Ondan ziyada mesela ben acacagım bir anket...Misal, Türkcell süper ligi şampiyonu kim olacak , yada avrupada hangi takımımız gruplardan cıkar vs vs gibi konularıda anketler bolumune acarsak şık olur diye düşünüyorum ;)

YsF_90

YsF_90

Üye
bence açılmalı, çünkü arkadaşlar bazı anketlerde kararsız kalıyorlar. mesela yenilerde en yakışıklı futbolcu kim? diye bir anket açılmıştı. anketi açan arkadaş beşiktaş bölümüne açmış. halbuki anketin ne beşiktaşla alakası var ne de seçeneklerde beşiktaşlı bir futbolcu var. bence açılsa güzel olur. ama yönetim en iyisini bilir. iyi forumlar...

Ozan

Ozan

Admin
Bölümün açılmasını mantıklı buluyorum .

Bölümümüz, Futbol bölümüne alt forum olarak eklendi.
http://www.maxicep.com/futbol-anketleri/

Buraya sadece takımlar arası, futbolcular arası yada bu gibi karışık formatta anketleri açın, yine her takımla ilgili anket, ilgili forumunda olsun yani örneğin Semih' i nasıl buldunuz? gibi bir anket, yine Fenerbahçe bölümünde olması daha mantıklı .

Tşk

schumici

schumici

Üye

Futbol Anketleri

Buraya sadece takımlar arası, futbolcular arası yada bu gibi karışık formatta anketleri açın, yine her takımla ilgili anket, ilgili forumunda olsun yani örneğin Semih' i nasıl buldunuz? gibi bir anket, yine Fenerbahçe bölümünde olması daha mantıklı .

Tşk
düşündüğünüz için çok çok teşekkürler forumumuza hayırlı olsun o zaman:oke:

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi

Futbol Anketleri

Tşk

E DiaBLoS™ önerisi;) Daha başka düşüncelerimde var onları daha sonra söyleyeceğim..Sağol adminim.

saygıLar

Hayırlı olsun foruma.

schumici

schumici

Üye
hadi bakalım konular açıldı tüm maxicep i oylamalara bekliyoruz;)

YsF_90

YsF_90

Üye

Futbol Anketleri

Tşk
ilginiz için gerçekten çok çok teşekkür ederim Ozan abi. gerçekten güzel bir bölüm oldu. inşallah sitemiz için hayırlısı olur. tekrar teşekkür ederim Ozan abi. tabi başta böyle bir bölümün açılması için istekde bulunan DiaBLoS a da teşekkür etmeyi borç bilirim. teşekkür ederim. iyi forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...