SPIGEN, Nexus 5 akıllı telefonun çıkış tarihi olarak 31 Ekim tarihini işaret ediyor

Sponsorlu Bağlantılar

 • 16 Eylül 2013
 • 289 Okunma
 • 0 Cevap

 1. 16 Eylül 2013 #1
  Sponsorlu Bağlantılar

  Akıllı telefon pazarında fiyat/performans oranı ile dikkat çeken Nexusmodelleri ile dikkat çeken Google, son olarak LG tarafından üretimi gerçekleştirilen Nexus 4 adında ki model ile pazarda yer almıştı. Googlebilindiği üzere Nexus modellerinde Android sürümlerinin ilk olarak sunulması avantajını da kullanmakta.

  < Resmi açmak için tıklayın >


  Geçtiğimiz günlerde büyük akıllı telefon kılıf üreticilerinden olan SPIGEN, Samsung‘un yeni akıllı telefonu Galaxy Note 3‘ün görselini sunmuştu. Benzer şekilde şimdi de Google’ın yeni akıllısını Nexus 5′in görselini sundu. Amazon üzerinden Google‘ın Nexus 5 akıllı telefon görseli ile birlikte bu akıllı telefon için tasarladığı koruyucu kılıfı satışa sundu.

  Amazon’da SPIGEN‘in Nexus 5 kılıfı 29.99$ fiyat etiketine sahip. En ilgi çekici nokta ise SPIGEN‘in bu kılıfını çıkış tarihi olarak 31 Ekim tarihini belirtmiş olması.

  Google Nexus 5 akıllı telefon iddialara göre 4.96″ büyüklüğünde ve büyük ihtimalle 1920×1080 piksel çözünürlüğünde dokunmatik ekran ile gelecek. Yonga seti olarak üst modellerde karşımıza çıkan Qualcomm Snapdragon 800 yonga seti ve 2GB sistem belleği içermesi bekleniyor.

  Ayrıca Google‘ın Nexus 5 modeli ile birlikte yeni Android sürümüAndroid 4.4 KitKat’ı da sunacağını belirtelim.

  SPIGEN, Nexus 5 akıllı telefonun çıkış tarihi olarak 31 Ekim tarihini işaret ediyor
   


  Yazan: ANIL

  Sponsorlu Bağlantılar

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
21/07/2019 - 00:53