Spider Man IV ( Örümcek Adam 4 )

Sponsorlu Bağlantılar

yusufucan

yusufucan

Üye
    Konu Sahibi
Spider Man IV ( Örümcek Adam 4 )

Şu an çekim aşamasında olan ;Marvel Comic'sin sevilen ismi Örümcek Adam 4. filminde Carnage,Lizard ve Akrep Adam Örümcek'i öldürmek için birleşicekler.Örümcek Adamı büyük maceralar bekliyor.

Oyuncular : Jim Carrey, Kirsten Dunst, Tobey Maguire, Aaron Morton
Yapımcı : Avi Arad, Laura Ziskin, Grant Curtis
Görüntü Yönetmeni : Bill Pope
Süre : 3 saat, 00 dk.
Gösterim Tarihi : 24 Nisan 2009

• Beğen
Tepkiler: zaley, Reşwan, jejep ve 2 diğerleri

HenryBenzema1410

HenryBenzema1410

Üye
hmmm ne zaman girecek vizyona?

goklerinhakimi

goklerinhakimi

Üye
hala bekliyorum şu filmi 3. filmde yeterince heyecan vardı bakalım bu filmde neler olacakk kardeşim bunu özetini falan bulabilir misin:oke:

xkadir61

xkadir61

Üye
jim carrey'de var oyuncular arasında.

yusufucan

yusufucan

Üye
    Konu Sahibi
hala bekliyorum şu filmi 3. filmde yeterince heyecan vardı bakalım bu filmde neler olacakk kardeşim bunu özetini falan bulabilir misin:oke:

KArdeşim Kusura Bakma 2009 Da çıkacağı İçin Fazla Özet Vermiyolar.Bi kaç Satır BuLdum.Artık Bulduğumda Buraya Cevap Yazarım Saygılar :)

ÖZET : Marvel Comic'sin sevilen ismi Örümcek Adam'ın 4. filminde Carnage, Lizard ve Akrep Adam, Örümcek'i öldürmek için birleşecekler.Örümcek Adam'ı büyük maceralar bekliyor.

goklerinhakimi

goklerinhakimi

Üye
KArdeşim Kusura Bakma 2009 Da çıkacağı İçin Fazla Özet Vermiyolar.Bi kaç Satır BuLdum.Artık Bulduğumda Buraya Cevap Yazarım Saygılar :)

ÖZET : Marvel Comic'sin sevilen ismi Örümcek Adam'ın 4. filminde Carnage, Lizard ve Akrep Adam, Örümcek'i öldürmek için birleşecekler.Örümcek Adam'ı büyük maceralar bekliyor.
olsun hinede sağol kardeşim:oke:

CoYoTe®

CoYoTe®

Üye
Örümcek Adam 3 lemesini En Az 10 ar Kere İzledim Ve Hala Bıkmadım...Bu Haberi Aldığım İçin Sevindim..Çok SaoL Kardeşim..Ama Bişey Takıldı Gözüme JİM CARREY var filmde:)..Bence Lizard Karakteri Onundur:)

sakarya:zekit

Üye
Daha vizyona girmesine çok varmış sabırsızlıkla bekliyecez emeğine sağlık...

kokowic

kokowic

Üye
Kesin giderim spider man 4 de 1-2-3 ü d güzeldi bununda güzel olacağını umuyorum

Soneday

Soneday

Üye
Sabırsızlıkla beklioyurm.Örümcek Adam serilrini saniyesine ezberledim sırada bu var.

YsF_90

YsF_90

Üye
güzel seri, adrenalin fazla, böyle filmleri severim. umarım 4 te güzel olur. paylaşım için teşekkürler ama 24 nisan 2009 da çok geç be arkadaş zaman geçermiii

Fatih[Sag0]HiphoP

Fatih[Sag0]HiphoP

Üye
:oha: biraz uzun olmamışmı. gün

yasinbaba97

Üye
:@:@:@:@:@
yusuf[IMG' Alıntı:
http://img122.imageshack.us/img122/1512/spiderman4teaserwo2.jpg[/IMG]ucan;878614]

Şu an çekim aşamasında olan ;Marvel Comic'sin sevilen ismi Örümcek Adam 4. filminde Carnage,Lizard ve Akrep Adam Örümcek'i öldürmek için birleşicekler.Örümcek Adamı büyük maceralar bekliyor.

Oyuncular : Jim Carrey, Kirsten Dunst, Tobey Maguire, Aaron Morton
Yapımcı : Avi Arad, Laura Ziskin, Grant Curtis
Görüntü Yönetmeni : Bill Pope
Süre : 3 saat, 00 dk.
Gösterim Tarihi : 24 Nisan 2009

Üye
merakla bekliyoruz...

akrepkore

akrepkore

Üye
erakla 24 nisanı bekleyecez başka cagresi yok.s m IV 'de güzel olacak.belli

alonnn

Üye
bu sefer akrep adamla dövüşecek ve peter parker çocuğunu kaybedecek ve yeni bir şirkette çalışacak olan peter parker yeni düşmanları ortaya çıkcak bunlar carnage ve akrep adam olcak bu sefer ki film çok aksiyon olcak benim duyduğum kadarıyla

кεℓεвεк

Üye
tesekkurler

lejyoner666

Üye
bence örümcek adam 4 çok güzel olacaktır çok sabırsızlanıyorum:aha: :deal::gun1:

lupus56

lupus56

Üye
24 Nisan 2009 :S 2010dayız film hala çıkmadı

Üst Alt