[SPB] SPB Shell 3D v1.2.2505 Symbian^3 Unsigned Türkçe - MaxiPDA

Sponsorlu Bağlantılar

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
:rica:

fatih448

Üye
türkçe dil yüklemek için kapatiyorum kapanmiyo appstop uygulamasi denedim yine kapanmadi dili yükleyemedim yardim

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
ayarlarından çıkış yapmalısın

reismucit

Üye
kardeş internet bağlantısı falan diyo ne yapmalıyim

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
net şart

chan.oz

chan.oz

Üye
hocam cep internette var wifi de var ama gene de aktivasyonu yapmıyo kapanıyo bi yardımcı olurmusun.

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
ilkinde kurduğumda bende de sorun olmamıştı sonra kaldırdım tekrar kurdum ikinciye aktivasyon olmadı sonra baya bir zaman geçti format vs atmıştım tele tekrar yolum düşütü bu uygulamaya kurudum aktivasyon olmuştu sanırım ilk aktivasyondan sonra kaldırıldığında ikinciye kurulum ilkindnen atık dosyalar kalıyor o yüzden sorun yaratıyor olabilir teorim bu şimdilik :)

chan.oz

chan.oz

Üye
ilkinde kurduğumda bende de sorun olmamıştı sonra kaldırdım tekrar kurdum ikinciye aktivasyon olmadı sonra baya bir zaman geçti format vs atmıştım tele tekrar yolum düşütü bu uygulamaya kurudum aktivasyon olmuştu sanırım ilk aktivasyondan sonra kaldırıldığında ikinciye kurulum ilkindnen atık dosyalar kalıyor o yüzden sorun yaratıyor olabilir teorim bu şimdilik :)
hocam dün akşam eskaza buraya yazdıktan bi saat sonra denedim oldu. Sorunsuz çalışıyo du bi iki saat önce program baya kasmaya donmaya başladı kaldırdım tekrar yükledim gene aynı dün akıcı çalışan program bugün niye böyle anlamadım bi fikrin varmı acaba. C6 01 belle reflesh telefon bu arada

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
tahmin yürütmek zor belki arkaplanda çalışan başka bir uygulama yüzünden kasıyor olabilir bir fikrim yok

chan.oz

chan.oz

Üye
s[quotaste="noss_bar, post: 6626299, member: 142529"]tahmin yürütmek zor belki arkaplanda çalışan başka bir uygulama yüzünden kasıyor olabilir bir fikrim yok[/quote]neyse artık :) Saol ilgilendiğin için emeğine sağlık

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

İbrahimTR

İbrahimTR

Üye
emeğine sağlık

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

• Beğen
Tepkiler: Toprak47
toprak00

toprak00

Üye
kardeşim öncelikleLe eline sağlık çok güzel çalışıyo ama şu türkçe dil uygulama yi yüklerken yarı yolda şu hatayı veriye (Dosya silinemez ) hatası veriyo anlamadm gitti

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
uygulamanin kapali olmasi gerekiyor yukleme yaparken

• Beğen
Tepkiler: Toprak47

atakan_kar

Üye
kod tutmadı bende :(

noss_bar

noss_bar