SPB Software SPB Mobile Shell v3.05.349 S60v5 SymbianOS9.4 Unsigned [Orijinal Türkçe]

Sponsorlu Bağlantılar

mynameiskara

Üye
ARKDAŞLAR, BENI ARAYAN KIMSENIN ADINI GOREMIYORUM. KONUSMA BITINCE ARAYAN-ARANAN NO LAR ARASINDA İSMİNİ GOREBİLİYORUM. NEDİR ACABA SEBEBİ?
:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur

prote

Üye
tşk ederim

veys2121

veys2121

Üye
tek kelimeyle mükemmel paylaşım sağol dostum

xxxn

Üye
tesekkürler

serinaga

serinaga

Üye
ARKDAŞLAR, BENI ARAYAN KIMSENIN ADINI GOREMIYORUM. KONUSMA BITINCE ARAYAN-ARANAN NO LAR ARASINDA İSMİNİ GOREBİLİYORUM. NEDİR ACABA SEBEBİ?

SPB'yi kapatıp açman lazım, hatırladığım kadarıyla Ana menüden ayarlara girdiğinde shell'den çık seçeneği vardı ... Sonra teli resetleyip tekrar çalıştır, düzelmesi lazım ... AKSİ durumda halen sorun devam ediyorsa REHBER'ini gözden geçirmen gerek çakışan kayıtlar mevcut, birini ele ...

distakjo

distakjo

Üye

aynı dert bende de var. ama hep olmuyo arada yapıyo onu.

alperkizmaz54

Üye
çok sağol

year_one_26

year_one_26

Üye
helal reis saol

murattt68

Üye
tskler

erkanayla

Üye
ciko 77 tescil numarası 8C5C-84Q8-DJTC OLURSA ILETI YAZ

stinic

Üye
teşekkürler...program tescillendi sayende.

İSTİHBARATÇI

Üye
teşekkürler...

piskrems

Üye
NOKİA E72 HACKLİ TELEFONDA KURDUM LAKİN ÇALIŞMADI AMA AYRI VERDİGİNİZ TEMALAR ÇALIŞTI :ehe

theeternal

theeternal

Üye
kardes telefon nokia c5-03 hata veriyor dosya sentifikasına ulasılamadı diyor

- - - Eklendi - - -

coooooooooooook saol nokia c5-03 sorunusz calısıyor

5800oktay

Üye
harikasn süpersin adamın dibisin :D

x_MuSTaFa_x

Üye
valla hiç beklemiyordum sbp yi tescilleyeceğime. teşekürler hoca. valla tescillendi. 15 günlük deneme klktı ortada :) manyaak süper oldu ya :) tşk 8C5R-VVAO-8SLB

Üst Alt