SPB Software SPB Mobile Shell v3.05.316 S60v5 SymbianOS9.4 Unsigned - FoXPDA [Orijinal Türkçe]

Sponsorlu Bağlantılar

eerdogan85

eerdogan85

Üye
Çok çok teşekkürler. walla indirdim kurdum sanki yeni bi telefon almış gibiyim :D. Gerçekten çok başarılı mükemmel bi arayüz.

--------------- Ekleme ---------------

aslında bunu rom a gömcen nokianin orjinal arayüzü yerine bunu kullancan :D

süperüyeyim

süperüyeyim

Üye
nokianın orijinal arayüzünü romdan çıkmaz ama gizlenebilir

(menü ve ana ekran)

ben yapmayı deneyeceğim bana yardımcı olabilirmisin. Özellikle dosyaları nereye atabileceğim konusunda ilgine teşekkürler.

sistem modifikasyon menüsündeki fw gezginini indir sonra nokia rofs2 veya rofs3 dosyası bul orijinal fw gezgini ile aç sonra beni msn ekle

Jusca

Üye
üsteki siyah olan yerler (sarj göstergesi falan) sonraki sürümde mi kaldırılıcak yoksa kaldırmıcaklarmı bi bilgisi olan varmı

ayrıca program için teşekkürler önceki sürümde ayarlara girdiğimde bazen tescille iconu çıkıyodu bu c.r.a.c.k te bu sorun yok

Anwers

Anwers

Üye
emegine yuregine saglik kardes tesekkurler....

eskisehirli2626

Üye
harikaaaa telefon otomatikman değişti

yunusmax

Üye
kardeşş allah razı olsun bende bu programı arıyordum,birde türkçe olduğunu görünce dahada sevindim, daha önce ingilizce ***** lisini kullanmıştım bir sorunla karşılaşmadım, yorumlarda sorunlar var diye yazıyor biraz inceliyip gerekli bilgiyi paylaşırım...

sonerturk

Üye
neden sertifika hatası veriyor yardımcı oolabilirmisiniz?

crzydoruk

Üye
ya bunu yüklerken sertifika hatası veriyor. neden ve çözümünedir

ilteşkurt

Üye
nokia 5230 telefonum var spb software mobile shell yükledim ama sertifika hatası diyor yardımlarınızı bekliyorum teşekürler

montaigne

Üye
mrb ya arkadaşlar bu spb mobile shell'in n73 için olanları yokmu n73 lere olmuyormu cevaplarsanız sevinirim cevabınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler

Üst Alt