Spb Shell 3d 1.02(2505) S^3 Signed Version

Sponsorlu Bağlantılar

coolasker54

coolasker54

Üye
arkadaşlar key hatası vermiyor. İnternete bağlı olunduğu halde , bağlı olmadığına dair hata veriyor(603). Ancak n8 de hata vermiyor. Aynı internete bağlılar.

arslanla

arslanla

Üye
hiç yüklenmemiş iki telefon mu onlar?

coolasker54

coolasker54

Üye
Evet.

achambo

achambo

Üye
ben yükledim çok az kasma var ama sevmedim:)

sbilen

sbilen

Üye
weather otomatik güncelleme açık olduğu halde yapmıyor. biraz hatalar olabilir yinede değişiklik arayanlar için tek geçerim. ayrıca active hatası alanlar c ve e sıfırlamaları gerekir. emeği geçenlere tşk

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
hava durumu biraz zaman alıyor güncellemesi

coolasker54

coolasker54

Üye
Sorun programda. Konu sahibi arkadaş programı "Türkçe uygulamalar" forumundaki programla değiştir. Ordakinde hata vermiyor.

- - - Eklendi - - -

www.maxicep.com/maxipda-turkce-uygulamalar/spb-spb-shell-3d-v1-2-2505-symbian-3-unsigned-turkce-maxipda-807982.html

pascha60

Üye
türkçeleştirme ne zman olur acep...

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
Sorun programda. Konu sahibi arkadaş programı "Türkçe uygulamalar" forumundaki programla değiştir. Ordakinde hata vermiyor.

- - - Eklendi - - -

www.maxicep.com/maxipda-turkce-uygulamalar/spb-spb-shell-3d-v1-2-2505-symbian-3-unsigned-turkce-maxipda-807982.html

400 den fazla kişi indirmiş hata programda bu nasıl bi mantık hangi bilgi ile böyle bir teşhis koydun
turkce olan sis dosyasını nereden almış

• Beğen
Tepkiler: calipso61
manolyam63

manolyam63

Üye
cok guzel uygulama bence degısıklık arayanlar ıcın....

coolasker54

coolasker54

Üye

400 den fazla kişi indirmiş hata programda bu nasıl bi mantık hangi bilgi ile böyle bir teşhis koydun
turkce olan sis dosyasını nereden almış

böyle yanlış anlıcağını bilsem o yorumu yapmazdım. Sadece buradan indirildiğinde bir çok telefonda çalışmadığı için bi alternatif sunmak istedim. Yada neyse kafana göre takıl. Yorumu da silerim.

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi

böyle yanlış anlıcağını bilsem o yorumu yapmazdım. Sadece buradan indirildiğinde bir çok telefonda çalışmadığı için bi alternatif sunmak istedim. Yada neyse kafana göre takıl. Yorumu da silerim.

ikisinin de signed dosyaları aynı

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
bugün şu an nokia 701 fp1 cihaza uygulamayı yükledik hiçbir sorun yok :)

CouTFeeL

CouTFeeL

Üye
teşekkürler ilk çıktığında bi türlü kıramamışlardı :D

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
:rica:

eien12