Spb mobile shell 5(3D) symbian^3 için..

Sponsorlu Bağlantılar

palaa

Üye
n8 kadar başınıza taş düşsün ben kaç aydır kullanıyorum super alet bu kötü yorum yazan lar beğenmıyosan sat kardeşim boşa konuşma yada paran varsa daha ıyısını alın

• Beğen
Tepkiler: iatis

zavcu

zavcu

Üye
programı kurdum arkadaşlar denedim ( tabii 15 günlük ama tam sürüm ) gayet stabil çok hoş bi grafiksel bi görüntü veriyo ama biraz karışık açıkçası bizim gibi symbian cılar için daha çok android havası mevcut çok kullanışlı fakat gel gelelim programı kapatamıyorsunuz hertürlü denedim kapatmayı fakat yapamadım en sonunda kaldırmak zorunda kaldım :) ama görsellik seviyosanız tavsiye ederim sanki işletim sisteminiz değişiyo tamamen

Devildare66

Üye
    Konu Sahibi
dostum linkini yazsana eminmisin spb mobile shell 5 olduğundan?

nonamex

Üye
Spb Shell 3D henüz symbian için çıkmadı, umudumu da kesmeye başladım yavaştan..

Devildare66

Üye
    Konu Sahibi
yok sitede ckcak diye yazyo da zavcunun yorumuna bak ckms galba?

Devildare66

Üye
    Konu Sahibi
yani.. Onu bzde kullandk.. Adam dynce panik yaptm cıktı da bnm habrm mi yok dye bilip blmdn yorum yapyolar arkadas ya

zavcu

zavcu

Üye
yani.. Onu bzde kullandk.. Adam dynce panik yaptm cıktı da bnm habrm mi yok dye bilip blmdn yorum yapyolar arkadas ya
kardeşim ben nerden biliyim daha öncekini benim ovi den indirdiğim spb mobile shell lite diye geçiyo sürüm felan anlamam kardeş yardımcı olmak
istedim fakat kafa karıştırmışım sanırım kusura bakmayın afedersiniz :bigstar:

Devildare66

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim ben nerden biliyim daha öncekini benim ovi den indirdiğim spb mobile shell lite diye geçiyo sürüm felan anlamam kardeş yardımcı olmak
istedim fakat kafa karıştırmışım sanırım kusura bakmayın afedersiniz :bigstar:

yok tamm ya sadece yorumunu görünce 1 saat boyunca sitelere baktım acaba çıktımı diye okadar xd

hakan0725

Üye
:aha:

time_shift

time_shift

Üye
saçma bişey bu aykırılık neden anlamıyorum nokia dışında bütün cihazlar birbirine benzemeye başladı symbiandan da arada kasmasından da memnunum iyiki farklı. böle saçma programlarada itibar etmiyorum

nonamex

Üye
saçma bişey bu aykırılık neden anlamıyorum nokia dışında bütün cihazlar birbirine benzemeye başladı symbiandan da arada kasmasından da memnunum iyiki farklı. böle saçma programlarada itibar etmiyorum

:oha:

carizmatiks

Üye
illaki farklılık olmalı.. başka türlü gelişme olmazki... de.... kötü yönde bi farklılık olmamalı bence :D arayüzüdür widgetlarıdır.. söylenecek tek kelime nokia arayüzünden daha işlevsel.. :)

emreipekci

emreipekci

Üye
programı kurdum arkadaşlar denedim ( tabii 15 günlük ama tam sürüm ) gayet stabil çok hoş bi grafiksel bi görüntü veriyo ama biraz karışık açıkçası bizim gibi symbian cılar için daha çok android havası mevcut çok kullanışlı fakat gel gelelim programı kapatamıyorsunuz hertürlü denedim kapatmayı fakat yapamadım en sonunda kaldırmak zorunda kaldım :) ama görsellik seviyosanız tavsiye ederim sanki işletim sisteminiz değişiyo tamamen

keşke biraz daha karıştırsaymışsın kardeş. ben 3.7 nin signedını buldum kurdum fakat nokia menüsünü sevdiğim için pek kullanmıyorum. bazen htc li ya da ı4 lü arkadaşları görünce çaktırmadan açıveriyorum:ehe şaka bi yana karusellerden spb menüye gir ordan ayarlar sağ alttaki kareye tıkladıktan sonra shell den çık yazıyo. tıkladın mı çıkıyo uygulamadan. :oke:

01kubi

01kubi

Üye
bekleyecez artık arkadaşlar ben hala 3,7 kullanıyorum çok alıştım fakat cihazı aç kapadan sonra yükleniyor olayına girdimi kötü oluyor beklemede çok kalıyor yüklendikten sonra herşey iyi ama yüklenene kadar yaşlanıyorum :vur

serkanbb06

serkanbb06

Üye
Hala cıkmadı mı 4. ayda 2 ay içerisinde cıkacak deniliyordu :/

Üst Alt