Spb Mobile Shell 3.8.944 & [3D Carusel - 61 Adet Görsel Paket]

Sponsorlu Bağlantılar

klsb44mirc

klsb44mirc

Üye
zippyshareden nasıl dosya indiriliyor birisi yardım etsin kafayı yicem yoksa :@ mobil siteyi kullanıyorum görsel paket 56yi direk siteye upload etse birisi çok makbule geçer

KayraBey

KayraBey

Üye
    Konu Sahibi
zippyshareden nasıl dosya indiriliyor birisi yardım etsin kafayı yicem yoksa :@ mobil siteyi kullanıyorum görsel paket 56yi direk siteye upload etse birisi çok makbule geçer

Linki tıkla.Kocaman Download butonu çıkacak.Ona tıkla ve indir.

birindar58

Üye
Öncelikle Elinize sağlık çok güzel bir konu olmuş..Spb yi normal bir şekilde kullanabiliyorum.Ancak Görsel paketi uygulayamıyorum...
Örn: 57. paket içersinde sbshell klasörü çıkıyor.Onu hafıza kartı others içersine atıyorum...Ama sonrası yok..Acaba ben mi tam anlayamadım uygulama şeklini.

KayraBey

KayraBey

Üye
    Konu Sahibi
Öncelikle Elinize sağlık çok güzel bir konu olmuş..Spb yi normal bir şekilde kullanabiliyorum.Ancak Görsel paketi uygulayamıyorum...
Örn: 57. paket içersinde sbshell klasörü çıkıyor.Onu hafıza kartı others içersine atıyorum...Ama sonrası yok..Acaba ben mi tam anlayamadım uygulama şeklini.

Uygulamayi hangi hafizaya kurduysan görsel paketi de o hafizaya kopyala

piyanita

Üye
teşekkürler

fatihcaner

Üye
bu program neden internett baglantısını kesiyor. program çalısınca internete giremiyorum. baglanamıyor diyor. programdan çıkınca baglantı geliyor.

• Beğen
Tepkiler: Dede
barak1071

barak1071

Üye
:tşk: ama çok karmaşık çabuk sıkılıyor insan :)bu 3. yükleyişim

KayraBey

KayraBey

Üye
    Konu Sahibi
bu program neden internett baglantısını kesiyor. program çalısınca internete giremiyorum. baglanamıyor diyor. programdan çıkınca baglantı geliyor.

Ben böyle bir sorunla hiç karsilasmadim

yüceloğulları

yüceloğulları

Üye
cok teşşekküüürrrlleeeerrr

• Beğen

yusuf45464

Üye
öncelikle tesekkürler elinize saglik. Fakat benim takildigim sey rehberimdeki kisiler gözükmüyor shell temasinda.

• Beğen
Akıncı

Akıncı

Üye
desteklemiyor sanırım sim kartındakileri göstermiyor

• Beğen

doombolt

Üye
Arkadaslar 5800xm telefonuma yukledim uygulamayi 3. Gorsel paketide kurdum ama o baglanti kontrol widgeti sarj oyle olmadi.

suscunkral

Üye
tesekkurler

geryalkaay

Üye
2) Sonra programı aç ve C:\System\Apps klasörünün içine gir.Orda "SpbShell_20028b16.reg" adlı bir dosya var.Onu bilgisayarına kopyala. söylemişsin ama nasıl o dosyayı bilgisayara kopyalayabilirim ki

kam-5

kam-5

Üye
kardeş link ölü yenileyebilirmisin acaba?

b80

b80

Üye
kardeş teşekkürler ayrıca paket16 nın duvar kağıdını upload edersen sevinirim:)

Üst Alt