Space Mission - Android Mobil Oyun

Sponsorlu Bağlantılar

efecanturgut

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba, yeni Android oyunum Space Mission için desteklerinizi bekliyorum :)

Merhaba ve uzay görevine hoş geldiniz! Galaktik uzay geminizle uçun, asteroitlerden, UFO'lardan, gezegenlerden, lazerlerden, uzaylılardan kaçının ve uzaydaki astronotları kurtarmaya çalışın!


GÖREVİNİZ

Bu eğlenceli 2D hayatta kalma oyununda yeni uzay geminizde evreni keşfeden bir astronotsunuz. Uzaya, farklı gezegenlere uçun ve uzay aracınızda gezinin. Asıl amacınız zorlu engellerin üzerinden uzay geminize rehberlik etmek ve Uzayda hayatta kalmak! Bir astronot olarak astronot arkadaşlarınızı kurtarmak için 11 farklı uzay gemisinden birini seçebilirsiniz.

Uzay görevi, oyun mağazasından indirilebilecek en iyi küçük MB oyunlarından biridir. İyi eğlenceler!

Google Play Store:

Youtube:
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
 
  • Beğen
Tepkiler: gonyalı ve Murat Alper

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt