sözlük programı(SlovoEd Deluxe İngilizce-Türkçe ve Türkçe-İngilizce) v3.4.11

Konu Sahibi
sözlük programı(SlovoEd Deluxe İngilizce-Türkçe ve Türkçe-İngilizce) v3.4.11
evet internet hizmeti gerektirmeyen güzel zengin bol kelime kapasitesi ile android cihazlar için sözlük programı

not : programı kurun ve 90 mb lık veri ve data indirmeniz gerekmektedir(alıntıdır) link:

Son düzenleme:
Tepkiler: piccolo_master, blooddrunk, ledayi2000 ve 1 kişi daha

lobi55

Üye
black beleş markette var sorunsuz yükledim kullanıyorum

corus54

Üye
bende 2,14 vardı bunu yükledım sorunsuz çalişyor eline saglik güzel bır paylaşim

Konu Sahibi
rica ederim arkadaşlar güle güle kullanın bende kullanıyorum çok memnunum

dostum eline sağlık ama indirmede sıkıntı yaşıyorum acaba başka bir siteye yükler misiniz.

yalnız bu sürümünde hata var sözlüğün. mesela açıp kapattınız bu uygulamayı. 30 mb ram kullanmaya başladı. tekrar açıp kapattığınızda 50 mb ram kullanmaya başlıyor. ben bugün yükledim. 10 11 kere açıp kapatmıştım. çalışan hizmetlere.girdiğimde 180 mb ram kullandığını gördüm bilginiz olsun

KeSeGeN

Üye
indiremiyorum kardes linkler sorunlu galiba

Konu Sahibi
indiremiyorum kardes linkler sorunlu galiba
linkte sorun yok hocam sizden kaynaklanıyor şimdi denedim çalışıyor

- - - Eklendi - - -

evet maalesef bende fark ettim devamlı arka planda çalışıyor yeni versiyonu gelmiş düzeltmişler ama lisanslı kullananlar için

Henuz yeni versiyon cikmadi mi

acati

Üye
bu tür sunumlar DATA dosyaları ile birlikte yapılsa keşke...

Hiç gerek yok ki. Aptoide adlı uygulamayı indirin program adını yazıp keyfinize bakın

Konu Sahibi
çok eski bir konu oldu artık bunun yeni sürümü var 3.4.83 olan ama tr olanı bulamadım bazı arkadaşlar Aptoide var diyorlar istersen oradan bak yada olan biri upload etsin illa bu sürümü istiyorum dersen yarın bir ara bakayım silmediysem yeniden yüklerim ama alternatif olarak google çeviri yada bir çok ücretsiz olan sözlüklerde mevcut piyasa kaynıyor

Yok kardeş uğraşma. Google Playde var bitane. Onu yüklüycem.

Tepkiler: gonuldostu82