sözde yüzük takma olayı nasıl oluyor

Sponsorlu Bağlantılar

EroL

EroL

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
sözde yüzük takma olayı nasıl oluyor
arkadaşlar kız arkadaşımla sözlenmeye karar verdik, 4yıllık arkadaşlığımız sonucu. ailelerimize söyledik temmuzun 17si 2009 da istemeye gidecez ve söz yapacaz.yüzük takılacak. ama bu yüzük kime takılacak, ikimizedemi yüzük takılacak nası bi yüzük takılır,yüzükleri kim alır, nası olacak bu iş tecrübelerinizle beni aydınlatırmısınız. bide sözün ertesi günü tatlı yiyecez, bu bişeyi değiştirirmi ? şimdiden saolun.

arslansem

arslansem

Üye
Yüzük ikinize de takılır.Geri kalan soruları ben de bilmiyorum ve verilecek cevapları merakla bekliyorum :D

Pure Life

Pure Life

Üye
Söz yüzüğü ince bir alyans olur genelde o sana alacak sen ona alacaksın.Gerçi benimde abim evleniyor biz geline tek taş almıştık.Sana uygun fiyatta çok güzel bir yüzük tavsiye edebilirim. tektaş gibi duruyor çok hoş.Bide ertesi günü tatlı yemek niye birşey değiştirsinki?

EroL

EroL

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
ne bilim tatlı söz bir arada olacak ya, anladığım kadarıyla herkez kendine göre bişeyler yapıyo bunun kuralları yok gibi anladım ben

Pure Life

Pure Life

Üye
ne bilim tatlı söz bir arada olacak ya, anladığım kadarıyla herkez kendine göre bişeyler yapıyo bunun kuralları yok gibi anladım ben
tabikide önemli olan hayatlarınızı birleştirmeye karar vermek nasıl olduğu kimin umrunda;)

Odysseus

Odysseus

Üye
Allah yardımcın olsun Erol ne diyeyim zor iş. Bi sürü alışveriş o mağazadan o mağazaya, yüzük beğenecekler, eşya beğenecekler off of. :ehe Ama her zorluğun sonu mutluluk olsun.

arslansem

arslansem

Üye
Bayağı bişeyler öğrendik iyi oldu :)

Pure Life

Pure Life

Üye
:nargile::nargile:

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
her yörenin bir örf adeti var bence sen ailene bırak ama sözde sevgiliniz için ince düşünceler besleyin ve romantik olun :)

EroL

EroL

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
ben aileme bıraksam hiçbişey yapmazlar. benim hayatım karışık bişey. sözde oluşacak tüm masraflar benim cebimden cıkacak. kız arkadaşım ve ailesi bunu bildikleri için benden bişey istemediler. ama ben herşeyi elimden geldigi kadar usulunce yapmaya çalışıyorum. bu yüzden çevrenizde söz yapanların nası bişey yaptıklarını bana söylerseniz kafamda bişeyler canlanır arkadaşlarım.

arslansem

arslansem

Üye
Romantik olma arkadaşım.Baştan ödün verirsen öyle gider :ehe

EroL

EroL

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
:) hayatımda başka kime ödün verecem. tüm varlığımı alsın 'gerçi yokta' :)

Pure Life

Pure Life

Üye
ben aileme bıraksam hiçbişey yapmazlar. benim hayatım karışık bişey. sözde oluşacak tüm masraflar benim cebimden cıkacak. kız arkadaşım ve ailesi bunu bildikleri için benden bişey istemediler. ama ben herşeyi elimden geldigi kadar usulunce yapmaya çalışıyorum. bu yüzden çevrenizde söz yapanların nası bişey yaptıklarını bana söylerseniz kafamda bişeyler canlanır arkadaşlarım.
Biz kız istemeye giderken yaptık sözü önce kız istendi sonra babası verdı sonrada yüzükler takıldı.

EroL

EroL

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
arkadaşlar bana yardım ettiğiniz için size çok teşekkür ederim öncelikle. şimdi bi sorunum var kızın babası benle tanışmak için beni evlerine çağırdı. ayın 8'inde akşam yemeğe gidecem onlara. çiçeğimi yaptırırım, tatlı yada çikolatamıda alırım, traşımı olur giderim. ama şimdi ben onlara anne babamı desem, amca teyzemi desem. tatlımı alim çikolatamı?

Odysseus

Odysseus

Üye
Erol işin zor tarafı tanışmak faslıdır. Biliyorsun ki ilk intiba adamı ipe götürebiliyor. Yanlış vereceğin izlenim sana olumsuz dönebiliyor. Öncelikle tecrübelerimden faydalanarak şunu söyleyeyim. Takım elbise giyebilirsin ama asla kravat takma. Çikolata kız istemeye gidilince alınır, tatlı daha mantıklı, tatlı yiyelim tatlı konuşalım hesabı :) Sakın baba, anne deme hoş olmaz. Ben halen onlara efendim diye hitab ederim. Sigara teklif edebilirler sakın alma. Yeme içme de biraz kısıtlı davran, benim kız bunu doyuramaz imajı verme. Bir de yengemizi bu siteye üye yaparsan Fairy'e söyle bu konuyu silsin, rezil olma :ehe

Pure Life

Pure Life

Üye
arkadaşlar bana yardım ettiğiniz için size çok teşekkür ederim öncelikle. şimdi bi sorunum var kızın babası benle tanışmak için beni evlerine çağırdı. ayın 8'inde akşam yemeğe gidecem onlara. çiçeğimi yaptırırım, tatlı yada çikolatamıda alırım, traşımı olur giderim. ama şimdi ben onlara anne babamı desem, amca teyzemi desem. tatlımı alim çikolatamı?
Çikolata al.Daha tamışma merasımınde baba denmez kızı istersin sana kızı verirse o zaman başlarsın baba demeye;)

EroL

EroL

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Erol işin zor tarafı tanışmak faslıdır. Biliyorsun ki ilk intiba adamı ipe götürebiliyor. Yanlış vereceğin izlenim sana olumsuz dönebiliyor. Öncelikle tecrübelerimden faydalanarak şunu söyleyeyim. Takım elbise giyebilirsin ama asla kravat takma. Çikolata kız istemeye gidilince alınır, tatlı daha mantıklı, tatlı yiyelim tatlı konuşalım hesabı :) Sakın baba, anne deme hoş olmaz. Ben halen onlara efendim diye hitab ederim. Sigara teklif edebilirler sakın alma. Yeme içme de biraz kısıtlı davran, benim kız bunu doyuramaz imajı verme. Bir de yengemizi bu siteye üye yaparsan Fairy'e söyle bu konuyu silsin, rezil olma :ehe

adem bunlar hayatın gerçekleri, neden rezil olayımki kardeş:). bilmiyorum öğretecekte yok öğreniyorum.acayip stres içindeyim şuan. bu duruma düşen arkadaşlara örnek olur yol göstermiş oluruz. bide kız arkadaşımın bilgisayarı yok. ayrı bi üyelik alıp bu konuları konuşabilirdim ama böylesi daha güzel:oke: saolun arkadaşlar.

Odysseus

Odysseus

Üye
Stres çok kötü yapıyor insanı o anda. Haklısın anlıyorum şu anki psikolojini

Odysseus

Odysseus

Üye
Ben bugün sözlümün evindeydim. Babası da vardı. Bilgisayarında problem varmış onun için gittim. İnan ilk günküler kadar zor olmuyor sonraki görüşmeler alışıyorsun. Bana oğlum diyorlar damat diyorlar, ilk intiba çok önemli dediğim gibi. Güzel haberlerini bekliyoruz. Haber ver bize.

Üst Alt