Sorunlu Koca çocuk 1 Onun Adı Sx1 [tabiki Resimleriyle]

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
Sorunlu Koca çocuk 1 Onun Adı Sx1 [tabiki Resimleriyle]
<span style="font-size:18pt;line-height:100%">SX1</span> <span style="font-size:18pt;line-height:100%">Bu çocuk hiç iyileşmeyecekmi?</span>

<span style="font-size:18pt;line-height:100%">Menü</span>

<span style="font-size:12pt;line-height:100%">Rakibinin link&#39;ini yine buraya ekliycem</span>

excaliburussx1

Üye
iyi de dostum burda sorun nerde???

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(excaliburussx1 &#064; Dec 27 2005, 02&#58;05 PM) [post=238480]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
iyi de dostum burda sorun nerde???
[/b][/quote]

sx1 kullananlar bilir bunların arasında bende varım bu telefonun kullanım ömrü max;1,5 yıl sürekli ayrı bir sorun sürekli ayrı bir dert resmen sorunlu koca çocuk.

tofy

Üye
bununla msj yazmasıda dert bir arkadaşta vardı denemiştimmm
birde bu doğru sanırım çünkü onunkide bozulduuu

excaliburussx1

Üye
<div class='quotetop'>(tofy &#064; Dec 27 2005, 02&#58;40 PM) [post=238508]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
bununla msj yazmasıda dert bir arkadaşta vardı denemiştimmm
birde bu doğru sanırım çünkü onunkide bozulduuu
[/b][/quote]

Dostum mesaj yazmak alışmayla ilgili bi şey, benim için oldukça pratik. farklı bi telefonu kullanırken elbette zor gelecektir.
1,5 yıllık ömre gelince, 1 yıldır kullanıyorum sorunsuz bi makine. benim garibime giden sorunlu koca çocuk dedikten sonra o kadar emek verilip resimler eklenip bi şey yazılmaması idi.

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
ben hep böyle yaparım orjinal resimleri eklerim[animasyon olmayan]çünkü telefonun animasyonunu değil gerçeğini inceleyin diye

daedalus

Üye
kessinlikle katılıyorum ben yaklaşık 150 milyon masraf yaptım(flash,joystic) geçen yine bozuldu artık uğraşmıyorum açılıp kapanıyor kendi kendine.

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
en iyisi sony digi kamerada telefonda mp3 playerda

35plt35

Üye
Neden cillop gibi telefona taş atıyorsunuzki.

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
taş atan yok sadece arızalanıp duruyo hepiniz amma hassaslaştınız ya.

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Sx1 dünyada enm çok yazılım sorunu çıkartan telefon..

excaliburussx1

Üye
<div class='quotetop'>(salihyet &#064; Dec 27 2005, 06&#58;14 PM) [post=238715]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
ta&#351; atan yok sadece ar&#305;zalan&#305;p duruyo hepiniz amma hassasla&#351;t&#305;n&#305;z ya.
[/b][/quote]

ta&#351; atan yok hassasla&#351;an da yok... konu aç&#305;yosun birileri kar&#351;&#305; fikir öne sürüyo, sen de hassasla&#351;t&#305;n&#305;z diyosun. sende bi hassasl&#305;k var bence...

<div class='quotetop'>(daedalus &#064; Dec 27 2005, 03&#58;35 PM) [post=238568]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
kessinlikle katılıyorum ben yaklaşık 150 milyon masraf yaptım(flash,joystic) geçen yine bozuldu artık uğraşmıyorum açılıp kapanıyor kendi kendine.
[/b][/quote]

telefonun garanti dahilinde olsaydı hiç bi masraf yapmayacaktın, kaldı ki bozulmayan arıza çıkarmayan bir telefon modeli var mı... illaki birilerinin elindeki cihazlar arızalı olur. ben de bi kaç arkadaşım da sx1 kullanıyoruz ve yüksek ses pacthi yükleyip benim hoparlörleri patlatmam dışında hiçbirimizin cihazı arızalanmadı..

bestdrummer

Üye
1 yıl önce iki arkadaş sx1 aldık hiçbir sorun olmadı sadece telefon kodu haricinde onuda telefoncuda halledebildim.garantiye açtıramadık.
birde şu yüksek ses patch ı herkezde sorun galiba bendede var.son ses dinliyorum mp3 smart movie de film falan sorun olmadı .arkadaşım içinde aynı şey geçerli

jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
en ii benim telefonum 6230

JunG

JunG

Üye
bende 6 ay oldu alalı sx1 i birazcık telefondan anlayan için çooook işlevli
. her geçen gün ayrı bir özelliğini keşfediyorum ve bu özellikleri kullandıkça haz duyuyorum.
bence kullanmasını bilmeyene ve öğrenmek istemeyene göre bir telefon değil....
herkez kendi kapasitesine göre telefon alırsa sorun kalmaz

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(JunG &#064; Mar 3 2006, 10&#58;55 AM) [post=289707]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
. her geçen gün ayrı bir özelliğini keşfediyorum ve bu özellikleri kullandıkça haz duyuyorum.
[/b][/quote]
tabiki dostum haklısın ama ben servise 3 ay içinde gönderilmeyenine raslayamadım malesef.

tufanuyaroglu

tufanuyaroglu

Üye
<div class='quotetop'>(salihyet &#064; Mar 3 2006, 01&#58;51 PM) [post=289787]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'>(JunG &#064; Mar 3 2006, 10&#58;55 AM) [post=289707]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]
tabiki dostum haklısın ama ben servise 3 ay içinde gönderilmeyenine raslayamadım malesef.
[/b][/quote]

Dostum tam 10 ay bu cihazı bir insanın zorlama sınırlarını aşacak kadar kullandım. Üzerinde belki yüzlerce program kurulup kaldırıldı. Fw kurdum üzerine tekrar kurdum. Bir teyp gibi kendi hoparlörünü kullanıp 7. ve 8. ses seviyesinde müzik dinledim. Ve sadece hoparlör arızası yaptı. Onu da servise verdim. 1 hafta sonra sapasağlam teslim aldım. 5 kuruş da para ödemedim. Ama tabi sen de haklısın kendine göre. Elektronik eşya bazen şans işi. O aldığın cihaz iyi çıkmamış olabilir.

sevimli58m

Üye
Telefonun özelligine bişey demem ama kendisini allah belasını versin ne kadar nalet bi telofonmuş ama ondan mopamıyom işte alıştık birbirimize garantiye göndermekten kullanmak nasip olmadı ki

balli31

balli31

Üye
ben 1.5 yıldır kullanıyorum düzenli olarak 2 ayda bir telefona format atıyorum ayrıca bi programı yükleyeceğim zaman internette o programın telefonuma uygun olup olmadığını araştırıyorum sonra da telefona yüklüyorum

SONUÇ TELEFON TIKIR TIKIR ÇALIŞIYOR!!!!

ocu77

ocu77

Üye
bendekide nerdeyse 1 yıl oldu...barbie bebek gibi maşaallah..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt