Sorunlarım yüzünden ÖSS ye girmicem bu sene

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ouSahin

ouSahin

Üye
    Konu Sahibi
Sorunlarım yüzünden ÖSS ye girmicem bu sene
Aile içi vs Bazı sorunlarım ayriyetten işim dolayısıyla ÖSS ye hazırlanamadımm ve gitmekten vazgeçtim...

girmedigim taktirde herhangi bir okul puan düşmesi veya nbilim olumsuz bir şey beni etkilermi..

Çnkü hiç hazırlanmadım sorunlarım yüzünden öbür sene inş. Dersane planlıyorum..

Bana Tavsiyelerde Bulunursanız Sevinirim:(

leiche

leiche

Emekli Yönetici
omayra abla sana güzel bi şekilde yardımcı olur
ii geceler kardesim

omayra

Üye
:ehe maalesef net bir bilgiye sahip değilim ancak, bizim zamanımızda kazandığın halde tekrar sınava girersen puan düşüyordu. Benim ÖSS ile vedalaşmamın üstünden tam 13 sene geçmiş ben nerden bileyim ki? :)

Heee dershane öğretmenliğimi diyorsanız, ÖSS dershanesi ile ilgim yok, Ben AÖF ve KPSS dersleri veriyorum :) Mesleğimin çok dışında değil, Hukuk'la uğraşıyorum anlayacağınız :)

mservank

mservank

Üye
Bildiğim kadarıyla bir üniversiteyi kazanıp gitmezen ve sınava tekrar girersen puanın düşüyordu

Altun.

Altun.

Üye
puan düşmez sen dewam et

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Puanın düşmez askerlik gelene kadar istediğin sene normal puanından hazırlanıp girebilirsin sınava. ;)

Ben tekrar giricem bu sene. Sırf zevkine. Kapı önünde çayım ve sigaramla millet stres yaşarken ben keyifli giricem sınava :pro:

FerreT

FerreT

Üye
Puanın düşmez askerlik gelene kadar istediğin sene normal puanından hazırlanıp girebilirsin sınava. ;)

Ben tekrar giricem bu sene. Sırf zevkine. Kapı önünde çayım ve sigaramla millet stres yaşarken ben keyifli giricem sınava :pro:

Senin yüzünden ülke puanı düşüyor :ehe

c3r3n

c3r3n

Üye
ya gir şansını dene.ne kaybedersin ki?tercih yapmazsın olur biter.hem önceden mutlaka bir birikimin vardır.sıkı bir çalışma yaparsan 79 gün var belki bir şeyler olabilir.ayrıca bu sene üniversite yerleşme şansın daha yüksek çünkü çok az kişi giriyor

mservank

mservank

Üye
ya gir şansını dene.ne kaybedersin ki?tercih yapmazsın olur biter.hem önceden mutlaka bir birikimin vardır.sıkı bir çalışma yaparsan 79 gün var belki bir şeyler olabilir.ayrıca bu sene üniversite yerleşme şansın daha yüksek çünkü çok az kişi giriyor

Evet ben derim ki kaçırma oğuz az kişi giriyor ve biz de bu şans yok malesef hiç olmazsa şansını dene ne kaybedersin ki 80 gün varmış 80 günde nelr yapılmaz

POWER

POWER

Üye
oğuz :nono:

anladın sen onu :nono:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Senin yüzünden ülke puanı düşüyor :ehe

Ferret Tm okuyorsan sınav sonuçlarını buraya taratıp ekleriz. Benim için sorun yok. En kötü okul puanıyla beraber 250-260 ;)

Tabi 1 senedir uzağız konulardan ben çalışmayacam etmeyecem zevkine giriyorum.. Nasılsa girmişim üniversiteye :pro:

ouSahin

ouSahin

Üye
    Konu Sahibi

Evet ben derim ki kaçırma oğuz az kişi giriyor ve biz de bu şans yok malesef hiç olmazsa şansını dene ne kaybedersin ki 80 gün varmış 80 günde nelr yapılmaz

oğuz :nono:

anladın sen onu :nono:

herkeze teşekkür ederim ama

bu sene girip kazandıgımı düşünsek bile gidemicem kazandıgım yere..:( en büyük sorun

sonra sorunlarım ve ailemin yanında olmam lazım:( zaten 10 saat çalışıyorum çok yorgun oluyorum bazen 10 saat 12 15 oluyor:(

ciddi sorunlar:( beni bu sene üni. den etti lanet etmiyorum,isyanda etmiyorum ama bu seneki şansımı kullanamıyorum:( bu beni çok üzüyor:(

tşk ederim yinede...Anladım bu arada Ercan abi en çok Adana istiyordum ama üzgünüm:( bu sene olmuyor

mservank

mservank

Üye
İyi bakalım hayırlısı olsun oğuz inş seneye

POWER

POWER

Üye
off oğuz hayırlsı artık :(

manyak!

manyak!

Üye
oğuss yapma yaaa gir bi dene şansını bu sene avantajın çok girince bişe kaybetmiceksin belkide girmediğin için kaybedeceğin çok şey olur :( denemekten zarar gelmez ne durumda olduğunu biliyorum ama kendinede biraz şans ver olarmı?:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt