[Sorun] Acil Nokia 5800 En İyi Versiyon

• 23 Eylül 2012
  • 550 Okunma
  • 9 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Suan nokia 5800 elimde pc suitten v60a guncellemeyi düsünüyorum suan v52 v60da herhangi bir sourn vs. varmı yani güncelleyimmi güncellemeyiimi ?

Yazan: herakles57
  2. güncelle bence tarayıcı güncelleniyor.ovi rehber siliniyor.falan filan ama güncelledikten sonra cfw atmanı öneririm

3. telefonu kırdırmadımda böle söyledim ama pc suittende baktım telefondanda baktım v60ı gormuoyr napacam :Pff

V60ı GÖRMÜYOR NE YAPABİLİRİM :S

4. navifirmin güncel yazılımını indir ordan flash dosyalarını teline göre indir ! Kolay gelsin nasıl kullanıcan forumda konusu mevcut

5. V60 kullanıyorum en iyi versiyonu bu tarayıcısı diğerlerinden daha iyi ve diğerlerinde olmayan tuş kilidi vs.Kullanmanı tavsiye ederim .

6. bu v60 gözükmüyor onu nasıl ayarlıyacagımı bi,raz daha ayrıntılı anlatabilirmisiniz? yapamadımda :S

7. ya hal garantisi vr telefonun kolay yoluvyoksa servise.yyollarim niye bos ve sakat.islere.ugrasim bej iolay.yolu.vardie diye yazdim :D teefondan yaziyorum hizli.yazditim icin. bbole.oldu

- - - Eklendi - - -

ya hal garantisi vr telefonun kolay yoluvyoksa servise.yyollarim niye bos ve sakat.islere.ugrasim bej iolay.yolu.vardie diye yazdim :D teefondan yaziyorum hizli.yazditim icin. bbole.oldu

8. 5 dk da yapacağın işi niye garantiye gönderip 20 gün bekleyesinki imzamdaki konuyu eksiksiz takip edersen 5 dk da v60 güncellemesi yaparsın ve hiçbir sorun ilede karşılaşmazsın. Ama yinede karar senin :oke:

9. tamam yaparım ama bunu biraz daha açıklarmsnyanı telefonuma yaptıgım seyın ne oldugunu bilmek isteriim. birde telefon suan hacksiz yani telefonu hacklemedim. orjinal

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
21/09/2018 - 17:41