[Sorun] Acil Nokia 5800 En İyi Versiyon

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

herakles57

Üye
    Konu Sahibi
[Sorun] Acil Nokia 5800 En İyi Versiyon
Suan nokia 5800 elimde pc suitten v60a guncellemeyi düsünüyorum suan v52 v60da herhangi bir sourn vs. varmı yani güncelleyimmi güncellemeyiimi ?

lazye

lazye

Üye
güncelle bence tarayıcı güncelleniyor.ovi rehber siliniyor.falan filan ama güncelledikten sonra cfw atmanı öneririm

herakles57

Üye
    Konu Sahibi
telefonu kırdırmadımda böle söyledim ama pc suittende baktım telefondanda baktım v60ı gormuoyr napacam :Pff

V60ı GÖRMÜYOR NE YAPABİLİRİM :S

lazye

lazye

Üye
navifirmin güncel yazılımını indir ordan flash dosyalarını teline göre indir ! Kolay gelsin nasıl kullanıcan forumda konusu mevcut

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
V60 kullanıyorum en iyi versiyonu bu tarayıcısı diğerlerinden daha iyi ve diğerlerinde olmayan tuş kilidi vs.Kullanmanı tavsiye ederim .

herakles57

Üye
    Konu Sahibi
bu v60 gözükmüyor onu nasıl ayarlıyacagımı bi,raz daha ayrıntılı anlatabilirmisiniz? yapamadımda :S

herakles57

Üye
    Konu Sahibi
ya hal garantisi vr telefonun kolay yoluvyoksa servise.yyollarim niye bos ve sakat.islere.ugrasim bej iolay.yolu.vardie diye yazdim :D teefondan yaziyorum hizli.yazditim icin. bbole.oldu

- - - Eklendi - - -

ya hal garantisi vr telefonun kolay yoluvyoksa servise.yyollarim niye bos ve sakat.islere.ugrasim bej iolay.yolu.vardie diye yazdim :D teefondan yaziyorum hizli.yazditim icin. bbole.oldu

Süleyman

Süleyman

Üye
5 dk da yapacağın işi niye garantiye gönderip 20 gün bekleyesinki imzamdaki konuyu eksiksiz takip edersen 5 dk da v60 güncellemesi yaparsın ve hiçbir sorun ilede karşılaşmazsın. Ama yinede karar senin :oke:

herakles57

Üye
    Konu Sahibi
tamam yaparım ama bunu biraz daha açıklarmsnyanı telefonuma yaptıgım seyın ne oldugunu bilmek isteriim. birde telefon suan hacksiz yani telefonu hacklemedim. orjinal

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt