Soru|Windows phone facebook messenger çıkacakmı ?

• 16 Eylül 2013
  • 586 Okunma
  • 14 Cevap

1. arkadaşlar malum eksikler gideriliyor ama facebook messenger çıkacak mı onu merak ediyorum bilgisi olan var mı ?

Yazan: kaan5897
  2. Mesajlaşma bölümündeki Facebook bildirim sorunu çözüldü bende ben onu kullanıyorum artık belki herkeste düzelmiştir

3. facebook beta uygulamasını kullanıyorum mesajlaşmayla da eşleştirdim iyi çalışlıyorlar fakat facebook messengeri mereak ettim malum android de kullanıyorduk

4. bizim sohbet zaten faceboook Messenger görevi alıyor :D

5. Ben Facebook beta uygulamasını kullanıyorum ama hala bildirimler ya gelmiyor ya da geç geliyor. Bu nedenle yerleşik facebook entegrasyonunu kullanıyprum mesajlaşma için. Anlık olarak bildirim geliyor bir sıkıntısını görmedim henüz.

6. Mesaj bölümünde ki entegre Facebook son zamanlarda çok güzel çalışıyor onu kullanıyorum bende. Ama uygulama dahi Microsoft tarafından geliştiriliyorken ve Ms entegre sohbet geliştirmişken birde ayrı face sohbet için uğraş vermez diye tahmin ediyorum.

7. Bende artık facebook beta yı kullanıyorum bildirimler artık daha iyi

8. bizim facebook sohbet düzeldi sadece toplu konuşma falan gelse iyi olur

9. Büyük bi ihtimal bildirimlerin düzeldiği kişiler gdr2+amber kullanıyor. Bende hala düzgün değil.

10. aynen bende amber var

11. evet amberle birlikte mesajlaşma kısmı düzeldi. haliyle facebook messengerımız gelmiş oldu :)

12. Amber i daha çok istedim ben şimdi :D

13. Evet bende de amber var. Standart mesajlaşma uygulaması düzgün çalışıyor. Ama fb beta halen bildirim konusunda sıkıntılı..

14. ON9

ON9
    Bilmiyorum fark ettiniz mi arkadaşım.
    batarya tasarruf modu açıkken bildirim sıkıntısı var ama kapalı iken bildirimler şakır şakır geliyor gibi sanki. Deneyin isterseniz

15. Zaten tasarruf modunda herşey kapanır adı üstüne tasarruf yapılıyo bildirim senkr. vs herşey kapatılır.

n000k bunu beğendi.
Yüklüyor...
19/09/2018 - 22:08