Soru|Windows phone facebook messenger çıkacakmı ?

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 1858988

Silinen Üye 1858988

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Soru|Windows phone facebook messenger çıkacakmı ?
arkadaşlar malum eksikler gideriliyor ama facebook messenger çıkacak mı onu merak ediyorum bilgisi olan var mı ?

efeler12

efeler12

Üye
Mesajlaşma bölümündeki Facebook bildirim sorunu çözüldü bende ben onu kullanıyorum artık belki herkeste düzelmiştir

Silinen Üye 1858988

Silinen Üye 1858988

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
facebook beta uygulamasını kullanıyorum mesajlaşmayla da eşleştirdim iyi çalışlıyorlar fakat facebook messengeri mereak ettim malum android de kullanıyorduk

katil_197

katil_197

Üye
bizim sohbet zaten faceboook Messenger görevi alıyor :D

ElectroTR

ElectroTR

Üye
Ben Facebook beta uygulamasını kullanıyorum ama hala bildirimler ya gelmiyor ya da geç geliyor. Bu nedenle yerleşik facebook entegrasyonunu kullanıyprum mesajlaşma için. Anlık olarak bildirim geliyor bir sıkıntısını görmedim henüz.

tanercoskun

tanercoskun

Üye
Mesaj bölümünde ki entegre Facebook son zamanlarda çok güzel çalışıyor onu kullanıyorum bende. Ama uygulama dahi Microsoft tarafından geliştiriliyorken ve Ms entegre sohbet geliştirmişken birde ayrı face sohbet için uğraş vermez diye tahmin ediyorum.

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Bende artık facebook beta yı kullanıyorum bildirimler artık daha iyi

sekajmer

sekajmer

Üye
bizim facebook sohbet düzeldi sadece toplu konuşma falan gelse iyi olur

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Büyük bi ihtimal bildirimlerin düzeldiği kişiler gdr2+amber kullanıyor. Bende hala düzgün değil.

efeler12

efeler12

Üye
aynen bende amber var

aamet1991

aamet1991

Üye
evet amberle birlikte mesajlaşma kısmı düzeldi. haliyle facebook messengerımız gelmiş oldu :)

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Amber i daha çok istedim ben şimdi :D

ElectroTR

ElectroTR

Üye
Evet bende de amber var. Standart mesajlaşma uygulaması düzgün çalışıyor. Ama fb beta halen bildirim konusunda sıkıntılı..

ON9

ON9

Üye
Ben Facebook beta uygulamasını kullanıyorum ama hala bildirimler ya gelmiyor ya da geç geliyor. Bu nedenle yerleşik facebook entegrasyonunu kullanıyprum mesajlaşma için. Anlık olarak bildirim geliyor bir sıkıntısını görmedim henüz.
Bilmiyorum fark ettiniz mi arkadaşım.
batarya tasarruf modu açıkken bildirim sıkıntısı var ama kapalı iken bildirimler şakır şakır geliyor gibi sanki. Deneyin isterseniz

Dejavuex

Dejavuex

Üye
Bilmiyorum fark ettiniz mi arkadaşım.
batarya tasarruf modu açıkken bildirim sıkıntısı var ama kapalı iken bildirimler şakır şakır geliyor gibi sanki. Deneyin isterseniz

Zaten tasarruf modunda herşey kapanır adı üstüne tasarruf yapılıyo bildirim senkr. vs herşey kapatılır.

• Beğen
Tepkiler: n000k