Soru[Herkes Buraya Lütfen]

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zzbbnn

Üye
    Konu Sahibi
Soru[Herkes Buraya Lütfen]
Elimde 6300'ım 100K 1 Kontör Vodafone Gprs Tarifem Ve Bir Sürü Msn Programım Var Bağlanıyo Connecting Yazıo 5-10 DK Bekliyorum Hala Connecting Yazıo Ama Hata Filan Vermiyo Açılmıyoda Ne Yapmalıyım?

zzbbnn

Üye
    Konu Sahibi
Yokmu Yardım?

ofl

ofl

Üye
benim telde 6300 hattım turkcell ben gayet güzel msnye giriyom ama vodafone u bilmem

zzbbnn

Üye
    Konu Sahibi
yok arkadaşlar ben bütün sayfalara giriorum facebookundan tutun googlesine msnine kadar fakat msn problemi var ayarlar yapılı connecting yazıo devamı gelmio

cobane

cobane

Üye
başlığın çok absürt olmuş. herkesi çağırmışsın ama kimse yüzüne bakmamış. başlıktan olsa gerek...

zzbbnn

Üye
    Konu Sahibi
saolun yardım ettiğiniz için ya yazıklar olsun

iskenlii

iskenlii

Üye
kardeş her hagi bi programa gir miyosa ayardan kaynaklanuo

zzbbnn

Üye
    Konu Sahibi
kardeş daha kaç kere söyliycem bak ben wap olarak ebuddy msn'e girebiliorum fakat jar programını açtığımda girmiyor anlatabiliomyum wapa girio javaya girmio

BuqsBan

Üye
yapmanız gerekenler
menü ; servisler ;ayarlar;varsay. erişim nokt.; seçenek; yeni erişim noktası; varsayılan ayarları kull.
MSN Telsim
Bağlantı ismi=MSN Telsim
Veri taşıcısı= GPRS
Erişim nokt. ismi= telsim
kullanıcı ismi=yok
şifre sorma=hayır
doğrulama=normal
Ana sayfa=yok
Telefonun ıp adresi= otomatik ( bu ayar ojinalde böyledir değiştirmeyin)
Yakın kopya port no=0 ( bu ayar ojinalde böyledir değiştirmeyin)ayarları kaydettikten sonra istediğiniz programla girebilirsiniz. (alıntı)

sahsoner81

sahsoner81

Üye
kardes müşteri hizmetlerini ara ve durumu anlat sana msn programı gondersınler yada sorun varsa soylesınler en ıyısı bu sanırım kurdugun javalarda sorun yok vodefone ıle gorusmelısın

tanimazsinki

tanimazsinki

Üye
vodafone massenger yukle live yaz 7048e yolla sana ayarlar gelsın sonra vodafone lıve ye gır telden ınternet beleş vodafone lıve sadece oradan ındır msnyı beleş kullan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt