Uygulama [Soru]En hızlı launcher

Sponsorlu Bağlantılar

djhiguramos

djhiguramos

Üye
    Konu Sahibi
[Soru]En hızlı launcher
Bazı konular var en hızlı launcher xxxx launcher en stabil launcher xxxx launcher

İşin gerçeği nedir cidden en az ram harcayan ve en hızlısı lazım bana görsellik zerre umrumda değil hatta symbian da menüyü liste görünümü yap şeklinde bile olabilir.Programların simgeleri bile gözükmese olur.O derece bir launcher arıyorum market go launcher temalarıyla çöp olmuş gibi.

Var mı bildiğiniz hızlı az ram tüketen görselliği olmayan geçiş efekti bile olmayan?

ozakin70

ozakin70

Üye
Arkadaşım kesinlikle en iyi ve stabil launcher Nemus launcher bak idda ediyorum. Başka varsa gel karşıma ben telime yükledim kendi orjinal Touch 4 den bile daha stabil konularda var hatta ben paylaştım ayrıca GO Launcher ın tüm temalarını da destekliyor

nsren

nsren

Üye
Bazı konular var en hızlı launcher xxxx launcher en stabil launcher xxxx launcher

İşin gerçeği nedir cidden en az ram harcayan ve en hızlısı lazım bana görsellik zerre umrumda değil hatta symbian da menüyü liste görünümü yap şeklinde bile olabilir.Programların simgeleri bile gözükmese olur.O derece bir launcher arıyorum market go launcher temalarıyla çöp olmuş gibi.

Var mı bildiğiniz hızlı az ram tüketen görselliği olmayan geçiş efekti bile olmayan?

İdda ediyorum. Atom louncher
Kesinlikle mukemmel hizli ve ram dostu. Uygulamalara girin calisan uygulamalara bakin görünmüyor bile. Ön bellekte çalisan hizmet olarak görünüyor. Arkadasim forumda mevcut bak gör.

mcnpl4

mcnpl4

Üye
idda etmiyorum ama launcher 7 fazla ram harcamiyor ben de kullanıyorum

ozakin70

ozakin70

Üye
Herkes idda ediyor işşş Bankasının reklamlarina döndü :D

djhiguramos

djhiguramos

Üye
    Konu Sahibi
SilentOne

SilentOne

Üye
idda ediyorum orjinal arayüzü kullan daha iyi:D

• Beğen
Tepkiler: tatar1926, Dede ve Pianist07
TheMadness

TheMadness

Üye
Pure JB :D

Suyaka

Suyaka

Üye
Hiç bir launcher, stoktan daha iyi değildir. Yalnızca ROM'a gömülü launcher olursa stabil olabilir. Demek istediğim şey, Launcher uygulamaları telefonu aşırı zorlamaktan başka işe yaramazlar. Yine de isteğinize en yakın olan tahminime göre Apex.

• Beğen
Tepkiler: Dede ve TheMadness

krwlng

Üye
Adw kullaniyorum memnunum test etmenizde fayda var.

fthakan

fthakan

Üye
ben nemus kullanıyorum gayet güzel dene istersen.

LifeAfterDeath

LifeAfterDeath

Üye
Galaxy Mini'de kullanıyorum, TouchWiz buna göre çok fazla kasarken bunda 0 kasma. RAM'i de 7 MB ile 13 MB arası görüyorum hep TaskManager'de.

Anasayfası :

Menüsü de böyle :

TheMadness

TheMadness

Üye
Hiç bir launcher, stoktan daha iyi değildir. Yalnızca ROM'a gömülü launcher olursa stabil olabilir. Demek istediğim şey, Launcher uygulamaları telefonu aşırı zorlamaktan başka işe yaramazlar. Yine de isteğinize en yakın olan tahminime göre Apex.

Veya başlangıçtan launcher'ı kaldırırsak olabilir.

aldemirfatih

aldemirfatih

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Suyaka