[Soru]Bu PC Ne kadar eder ?

Sponsorlu Bağlantılar

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
[Soru]Bu PC Ne kadar eder ?
arkadaşlar eski masaüstü pc'mi satmak istiyorum ne kadar eder bilmiyorum ortalama bir fiyat verin ona göre gittigidiyor'dan satacağım :evet:

2GB DDR Ram(X2 Ram)
160+80 GB HDD
CD Rom + DVD Rom
İntel Pentium 4 2.40 GHZ
GPU yok
Anakartın Markası Gigabyte ama modelini unuttum
birde ses kartının aux çıkışında temassızlık var ve öndeki reset tuşu çalışmıyor :evet: sizce ne kadara satabilirim ?
kasada eziklikler var biraz :evet: oto kaportacı'ya getirirseniz bir el atarlar :ehe
Beko LCD Monitör var A4 Tech Klavye ve Fare Paketi var TP-Link 150Mbit Alıcı var A4 Tech Kamera var v.s v.s 100 TL falan eder mi ?

- - - Eklendi - - -

birde orj win xp pro var makinede :evet:

OPC

OPC

Üye
100 tl eder herhalde ofise alınsa iş görür sıkıntısız yani

ThE VeNoM

ThE VeNoM

Üye
100 den fazla eder.. ben gecen 2gb ddr p4.3.0ghz 1MB asusp5gl-mx anakartı işlemci fanı dahil 120 tl ye sattım. ;)

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
100 den fazla eder.. ben gecen 2gb ddr p4.3.0ghz 1MB asusp5gl-mx anakartı işlemci fanı dahil 120 tl ye sattım. ;)

işlemci fanı dahil :D :D

anladım,peki kargosu ne kadar tutar max acaba koli ile göndereceğim ? :)

- - - Eklendi - - -

100 tl eder herhalde ofise alınsa iş görür sıkıntısız yani

yani sıradan o parçaların verebileceği performansı veriyor zarten hani gidip bir oyun falan oynayamazsın ama :)

cep5230

cep5230

Üye
max 200

MrExpert

MrExpert

Üye
150tl eder.

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
135-140 TL civarında eder

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
peki kargosu ne kadar eder ? :)

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
Herşeyiyle max 200tl

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
Herşeyiyle max 200tl

peki abi 2.el pc alan yerler biliyor musun yoksa Gittigidiyor'a falan ilak koyacağım da :evet: PS3'ü mesela khalkedon diye bir yere satmıştım adamların eline kargo geçtiğinde bana paramı havale yapmıştılar :)

fk555897

fk555897

Üye
150 - 200 TL arası eder.

Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
Bizzat Ben Bu işlerin İçindeyim Senden O kasayı 150 ye Alırım sağını solunu toplar 20 liralık masraf yapar herşeyiyle birlikte 400 Tl ' ye Satarım :ehe Bilgisayarcıya satarsan Böyle Eş dost ise satacağın kişi 300 TL ver Gönder Lcd ekran Diyosun Sadece o 100 Tl :D

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
Bizzat Ben Bu işlerin İçindeyim Senden O kasayı 150 ye Alırım sağını solunu toplar 20 liralık masraf yapar herşeyiyle birlikte 400 Tl ' ye Satarım :ehe Bilgisayarcıya satarsan Böyle Eş dost ise satacağın kişi 300 TL ver Gönder Lcd ekran Diyosun Sadece o 100 Tl :D

istersen satayım sana :ehe abi ne yaptın o pc'nin neresi 300-400 TL edecek yahu dahili GPU'su bile yok ama doğru ülkemizde sazan çok :)

LCD ekran dediğim öyle abartmayın yani ekranında ufakken CS 1.5 atarken AWP ile zoomsuz milleti vurabilmek için ekranın tam ortasına CD kalemiyle koyduğum bir * gibi işaret var ve çıkmıyor :) daha sonra adaptörü orijinal değil orijinali taşınırken kayboldu yenisini almak zorunda kaldım oda 40TL idi zaten :evet:

monitörün internette resmi yok ama belki bilirsin diye modelini yazayım sana : Beko bg-17L

daha sonra GPU'su olmadığından oyun oynayamıyorsun şu anda fakat FX5500 gibi bir gpu alınca 30-40 TL'ye san andreas falan oynatıyor :) eskiden FX5500 vardı o bozuldu çıkarmak zorunda kaldım :(

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye

Bu pc yi mümkün degil 400e satamazsın. Pc den anlayan adam 200 liraradan bir kuruş fazla vermez
Kime satiyon sen 100liraya lcd.
Sıfır led monitörler 170 ten başlıyor

• Beğen
Tepkiler: avcitalip
avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi

Bu pc yi mümkün degil 400e satamazsın. Pc den anlayan adam 200 liraradan bir kuruş fazla vermez
Kime satiyon sen 100liraya lcd.
Sıfır led monitörler 170 ten başlıyor

bence monitör taş çatlasın 50 TL eder en fazla yani oda

Üst Alt