sormayayım dedim de hacılar, aklıma takılanlar var n8de

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

haliloz95

Üye
son 3 soruya koptm bn hafıza kartına gerek duymuyorum çok şart değil bence bi usb ye at atacagını bagla bak keyfine :) benim birkaç kez düştü alalı 1 hafta olmasına rağmen hiçbir yerde açklık cizk vs yok :)ayrıca bunları bizim sana sormamız lazım :) kaç aydır tel i kullanan sensin :P

SPLNTR

SPLNTR

Üye
flash tanıyor hdd tanıyor 2 telefonu baqlarsan tanıyor klavye fare tanıyor

hangi marka ve kaç gb hdd bağladın acaba ben 2 tane taktım 2 sinde de desteklenmeyen içerik dedi böyle bişe varsa hmn alıyorum

caney002

Üye
slm bende aranıza katılayım arkdşlar valla bende N8 sipariş verdim 3 güne kdar elimde olacak. ama kafama takılan acaba wlanı varmı gelince sizede az çok bilgi verecem

----------Eklendi @ 21:21:59 ---------- Yazıldı @ 21:03:29 ----------

ya var hdd var. arkdşla tvye bağlayp playstation gibi tvde oyun oynadık. avuç içi pc diyebilirsin kısaca hatta bazı pcler hdd desteklemiyor. :))

mcnpl4

mcnpl4

Üye
dış yapı olarak şunu diyebilirim. bnm telefonda nasıl olduğunu anlamadıım şekilde telefonun açma tuşunun çevresinde ki siyeh yerde derin bi çizik vardı bi süre sonra tamamen kırıldı. çok büyük bi kırık deil ama takıntı oluo işte..

talhayar

talhayar

Üye
birinci soruya bir şey diyemicem çünkü bu tarz konularda pek bir bilgim yok :ehe benim n8 im 1 kattan aşağı tarifeli bir uçuş gerçekleştirdi. sonra telefonu yerden aldım. baktığımda sadece hdmi kapağının çizildiğini gördüm. inanılmazdı :yuru bildiğim kadarıyla hızlı çalışan micro sd kartlar telefonu daha da hızlandırıyor veya herhangi bir yavaşlamaya sebep olmuyor. kendisi şarj olmuyor ama başka telefona bağladığın zaman onu şarj ediyor şahsen denedim. gerçekten ilginçti. şehirlerarası yolculukta bazı firmaların otobüslerinde koltuk arkalarında usb girişli ekranlar var. o ekranlarda şarj etmek mümkün ki benim gayet işime yaradı. :oke: ben n8i bağlamadığım için durmayıp aşağı düştü. :ehe valla ben yakmadım :ehe son soruyu aciz matematiğimden dolayı cevaplayamıyorum :ehe saygılar :bigstar:

nonamex

Üye
Bir kere yere düşürdüm kamera çıkıntısında kamera camının yarım cm yanı içe göçtü.. Biraz da şans işi

engin_erg

engin_erg

Üye
benim telefonda garibim 30 cm var yada yok artık ne kadar talifsiz biriysem kamerasının alt kısmı çizik değil ama delik gibi görünüyor kenarında hafiz bi çizik oldu birde sarj yeri ile kapama tuşunun arkası çizildi işte bu yaraları sadece 30 cm var yada yok bu mesafeden aldı :(

----------Eklendi @ 00:11:45 ---------- Yazıldı @ 00:09:03 ----------

N şekilli telefon N8 çizikleriyle bile :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt