Sony

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
maxirabit

maxirabit

Üye
Sony hariç diğer firmalar ortalama olarak her yıl yalnızca bir tane amiral gemisi piyasaya sürüyorlar. Yeni modelin ne zaman geleceği hakkında tahminde bulunmak için en güncel amiral gemisinin çıkış tarihine bakılarak bir yorum yapılması, fiyata bakarak yorum yapılmasından daha mantıklı bence. Ama yinede belli olmaz tabi :hmmm
samsung alın kanser olun,1-2 ayda bile 400-500 düşüş yapan tek firma

abandonware

abandonware

Üye
samsung alın kanser olun,1-2 ayda bile 400-500 düşüş yapan tek firma
samsung cihazlarının sar değerleri diğer firmaların telefonlarına göre oratalama olarak 3 kat daha düşük. samsung'un taktir ettiğim ender özellklerinden biri de budur. fiyatı ve kasasının plastik oluşu kanser yapabilir ama cihazın sar değerinin düşük olması cihazın kanser yapma riskini azaltıyor :)

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N ve maxirabit
maxirabit

maxirabit

Üye
samsung cihazlarının sar değerleri diğer firmaların telefonlarına göre oratalama olarak 3 kat daha düşük. samsung'un taktir ettiğim ender özellklerinden biri de budur. fiyatı ve kasasının plastik oluşu kanser yapabilir ama cihazın sar değerinin düşük olması cihazın kanser yapma riskini azaltıyor :)
sinir olun,uyuz olun manasında ama yani bir nevi onlarda fazla plastik yuzunden yani o yondende kanser var
sony i oldum olası severim bir kere kamera denildimi diğer firmalardan fazlasıyla üstündür

abandonware

abandonware

Üye
Nokia PurityHd by Monster
Hepsiburada dan aldım 150 ye indirimli
o kulaklıkları biliyorum, indirim olduğunda hepsiburada'da da görmüştüm. güzel kulaklıklar ya 150 lira da ucuz değil aslında. ama sesi daha iyi alman için kulaklığın dışında yazılımsal araçlarda kullanman lazım tabi, biliyorsundur. Bendede urBeats var (bknz: ) gerek d&r olsun gerek lidyana olsun, türkiyedeki beats yetkili satıcılarının hepsinde bu kulaklık 329-369 tl iken ben teknosa'da 200 tl ye denk getirmiştim :D tabi babam bağırsak gibi şeylere o kadar para verdin diye kızmıştı tabi ama bunlar tatlı şeyler sonuçta :blush:
sinir olun,uyuz olun manasında ama yani bir nevi onlarda fazla plastik yuzunden yani o yondende kanser var
sony i oldum olası severim bir kere kamera denildimi diğer firmalardan fazlasıyla üstündür
dialogdan alınacak ders: samsung'dan uzak durun
dipnot: kamera konusunda sony üstün olsada nokianında ayrı bir üstünlüğü vardır.

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
o kulaklıkları biliyorum, indirim olduğunda hepsiburada'da da görmüştüm. güzel kulaklıklar ya 150 lira da ucuz değil aslında. ama sesi daha iyi alman için kulaklığın dışında yazılımsal araçlarda kullanman lazım tabi, biliyorsundur. Bendede urBeats var (bknz: ) gerek d&r olsun gerek lidyana olsun, türkiyedeki beats yetkili satıcılarının hepsinde bu kulaklık 329-369 tl iken ben teknosa'da 200 tl ye denk getirmiştim :D tabi babam bağırsak gibi şeylere o kadar para verdin diye kızmıştı tabi ama bunlar tatlı şeyler sonuçta :blush:
dipnot: kamera konusunda sony üstün olsada nokianında ayrı bir üstünlüğü vardır.
SensationXL ilede veriyorlardı galiba onu

abandonware

abandonware

Üye
HTC'nin eski satış stratejileri, asla başarılı olamadı. Kulaklık pahalı olunca cihazın teknik özelliklerinden kısmak zorunda kaldı ve kimse çift çekirdekli telefon döneminde Galaxy S2 ortalığı kasıp kavururken gidipte tek çekirdekli bir HTC alma gereksinimi duymadı. O kulaklık.

maxirabit

maxirabit

Üye
sony.e zamanlarına gidelim k750i 3.2 ama o zamanlar nokia carlz. kamerlarıyla bile sisli puslu çekerdi. nokia da ciddiyim bu sisli puslu olayı çözmediler,n8 var onda bile denk geldim
xl ve xe

maxirabit

maxirabit

Üye
o kadar ayrıntıyı bilemeyecem ama son nesil lumiaları harika kamera sensörleriyle donatmışlar. Bir arkadaşımda l925 var, hayran kaldım açıkçası.
:evet:
gece çekimlerini çok düzelttiler lumialar da o yönden artısı var

Invoke

Invoke

Üye
Sony hariç diğer firmalar ortalama olarak her yıl yalnızca bir tane amiral gemisi piyasaya sürüyorlar. Yeni modelin ne zaman geleceği hakkında tahminde bulunmak için en güncel amiral gemisinin çıkış tarihine bakılarak bir yorum yapılması, fiyata bakarak yorum yapılmasından daha mantıklı bence. Ama yinede belli olmaz tabi :hmmm

Hariç diğer firmalar? 3-5 tane vardır senede 1 sunan.

S5 in hemen ardından S5 Prime gelmesi. G3 ün yeni modelinin (sanırım prime) konuşulması nedir? Üstelik G2 ile G3 arasında da tabiki 1 yıl yok.

abandonware

abandonware

Üye
Hariç diğer firmalar? 3-5 tane vardır senede 1 sunan.

S5 in hemen ardından S5 Prime gelmesi. G3 ün yeni modelinin (sanırım prime) konuşulması nedir? Üstelik G2 ile G3 arasında da tabiki 1 yıl yok.
takip etmeyi bıraktığımda neredeyse öyleydi :hmmmsebebi nedir bilmem ama prime gibi geliştirilmiş modelleri ben pek ciddiye almıyorum açıkçası.

Invoke

Invoke

Üye
Lüzumsuz modeller

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Hort amacın bu mu? Geç gelebilir, sıkıntılı bug dolu geleceğine tam gelsin. Samsung'a bakın sonra gelin konuşun.

Bu arada Z1c hayal oldu bende :D

• Beğen
Tepkiler: abandonware
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Hort amacın bu mu? Geç gelebilir, sıkıntılı bug dolu geleceğine tam gelsin. Samsung'a bakın sonra gelin konuşun.

Bu arada Z1c hayal oldu bende :D
Samsung'ta ne varmış note 3'e gelen offical lollipop tam bir performans canavarı. S5'te aynı şekilde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt