Sony XPERIA Z2

• 19 Temmuz 2014
  • 712 Okunma
  • 12 Cevap

1. Cok gec kaldim siparis vermek icin acikcasi malum ogrencilik :-) tam sony ile kafayi bozmus birisi olarak en son direk nakit olarak dun gece 1950 tl ye aldim hepsiburadadan cok inceledim note 3 olsun s5 htc one m8 lg3 iphone 5s acik ara onde bi model saniyorum.. siz olsaniz ne alirdiniz, isabetli bir secim yapmismiyim dersiniz ? :-)

Yazan: Muhammet DEDE
    Samsung Tablet ile gönderdi
  2. Hayırli olsun gule gule kullan kardeşim ben olsam m8 alırdım

Mobil cihaz ile gönderdi
  3. Hayırlı olsun kardeşim güzel bir seçim yapmışsın aldığından beri ne kastı ne ısındı çok güzel bir cihaz.

Mobil cihaz ile gönderdi
  4. sony xperia candır benim arkadasta z1 vardı ısındıgı zaman suda yıkıyodu :)

Samsung ile gönderdi
  5. An itibariyle tek kafama takılan nokta kamera.Sony o kadar ödüllü G Lens dedi,Bionz işlemci,Steadyshot,exmor rs falan övdü de övdü acaba övdüğü kadar varmı yani şu an cidden en iyi kamera z2 demi?

6. Video konusunda kesinlikle Z2 bir numara. Fotoğraf konusunda 1020 bence. Ama o cihazda özellikle kamera odaklı üretilmiş genel donanım çok düşük. Sadece kamera değil tüm özellikler iyi olsun diyen biri Z2 yi tercih edecektir. Ben 1020 yi 5 ay kullandım. 4 ayda 1520 kullandım. Kameraları gayet başarılı fakat Z2 Video konusunda 1080 HD 60 Fps ve 4K özelliği ile çok ön plana çıkıyor.

Mobil cihaz ile gönderdi
  7. İsabetli bir seçim yapmışsın. :D

Mobil cihaz ile gönderdi
  8. İyi bir seçim yapmışsın. Xperia Z2 çok güzel bir telefon. Ben olsam iPhone 5S alırdım ama Z2'nin de 5S'i aratacağını sanmam.

Samsung ile gönderdi
    bydeathhhone bunu beğendi.
  9. Bundan onceki telefonum xperia neo v 5mp idi inanin 2mp gibi cekiyordu cok berbatti o yuzden guvenim sarsilmisti biraz ama hani tutkudur ya o hesap.. fotograf olayinda sunu merak ediyorum 1020 tabi daha iyidir fakat htc one m8,lg g3,iphone 5s,galaxy s5 ten iyimidir videodan zira fotograf kalitesi ?[DOUBLEPOST=1405861617,1405861451][/DOUBLEPOST]

1020 ye eyvallah lakin android degil, z2 ye en iyi kamerali android telefon diyebilirmiyiz?

Samsung Tablet ile gönderdi
  10. G3 ile kafa kafaya kapışır ama ben Z2 yi tercih ettim. Yağmur yağdığında güzelim lazer odağı şase yapmasın :P

Mobil cihaz ile gönderdi
  11. Cozunurlugu nasıl telefonun

Samsung ile gönderdi
  12. 1080 HD panel var.

Mobil cihaz ile gönderdi
  13. bgun z2 nin kmerasina bktim bnce guzel kmerasida tlfonun kndsi gbi

Mobil cihaz ile gönderdi
    Akhtoher bunu beğendi.

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
17/12/2018 - 18:01