Sony XPERIA Z2 Ilk Sarj

• 22 Temmuz 2014
  • 4862 Okunma
  • 7 Cevap

1. Z2 bigun elime ulasti gayet memnunum cidden yapmis sony.. Telefonu ilk actigim tabi dededen gelme 3310 lara dayanan halk gelenegimiz ile %60 sarj vardi bitirdim tamamen kapandi simdi kapali olarak sarja taktim yaklasik 8 saat sarjda bekleticem hic dokunmadan..velhasilkelam arastirirken aslinda telefonu kutudan cikarip direk 30 dk sarja koyup sonra kullanima baslanilmasi gerektiginin kullanim kilavuzunda yazdigini farkettim.. kafama takildi acaba benim yaptigim yanlismi batarya ya olumsuz yonde bir etkilesim olacakmi cidden gece gece kil oldum..

Yazan: Muhammet DEDE
    Samsung Tablet ile gönderdi
  2. Bir şey olmaz şarja tak %100 olunca çek

iPad ile gönderdi
  3. Bende öyle yaptım %100 olunca çektim işten eve geldiğimde %70 gibi bir batarya değeri alıyorum. Gece 1 e kadar bitmiyo uğraşıyorum hiç elimden düşmüyor :-)

Mobil cihaz ile gönderdi
    yakupb03 bunu beğendi.
  4. Bir şey olmaz.

Mobil cihaz ile gönderdi
  5. Bugün sabah 8 de cektim sarjdan staja gittim malum is yok fu ll asphalt 8 vıdeo foto falan mobil veri hic kapanmadı eve 3 te girdim %32 gercekten ugrastım bitmedi

Mobil cihaz ile gönderdi
  6. sony bu sefer yapmıs :)

Samsung ile gönderdi
  7. Kardeşim cihaz agir oyunlarda cok isiniyor mu?

Mobil cihaz ile gönderdi
  8. Ben fazla oyun oynamam Csr rasing var bir oynadığım.Ayrıca cihaz o kadar üstünde yumurta pişcek kadar ısınmıyor. :D Gördümki cihaz hakkında çok yanlış bilgi verilmiş.Batarya olarakda şu ana kadar kullandığım en iyi akıllı telefon 2 günü geçiyo oyuna abanmazsam :))

wwwhmz ve mvrucu123 bunu beğendi.

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
09/12/2018 - 22:09