Sony Xperia Z1 Mini Teknik Özellikler Sızdırıldı

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Sony Xperia Z1 Mini Teknik Özellikler Sızdırıldı
Japonya kökenli akıllı telefon ve tablet devi Sony, bir süre önce yeni üst seviye amiral gemisi modelini resmi olarak duyurmuştu. IFA 2013‘deBerlin‘de düzenlediği etkinlikle yeni akıllısını tanıtan Sony, cihazını Xperia Z1 olarak adlandırmış. Hatırlanacağı üzere bu akıllı telefonun selefi Xperia Z bu sene başında tanıtılmış ve satışa sunulmuştu.

Son dönemde amiral gemisi modellerin Mini modelleri akıllı telefon üreticileri tarafından sunulmaya başlamıştı. Sony de benzer şekilde Xperia Z1‘in Mini modelini sunmaya hazırlanıyor. Diğer firmalar, amiral gemilerine göre düşük özellikler ile Mini modellerini sunsa da iddialara göre Sony Xperia Z1 modelinde ekran, batarya ve veri kapasitesi dışında aynı donanım bileşenlerini kullanacak

Xperia Z1 Mini‘nin teknik özellikleri ile ilgili olarak, bir broşürden bilgiler geldi. Buna göre Xperi Z1 Mini modeli 4.3″ büyüklüğünde ve 1280×720 piksel çözünürlüğünde dokunmatik ekran ile gelecek. Google Android 4.2.2 Jelly Bean mobil işletim sistemi üzerinde çalışan akıllı telefon 2GBsistem belleği ve 16GB dahili veri kapasitesi sunacak.

Sony Xperia Z1 Mini 2.2Ghz saat hızında çalışan Qualcomm Snapdragon 800 yonga setinden güç alacak. Akıllı telefonun arka yüzünde20.7MP, ön yüzünde de 2MP kamera yer alacak.

Son olarak gelen bilgiler Sony‘nin Xperia Z1 modelini 2014 başında düzenlenecek olan CES 2013‘de resmi olarak duyuracağı yönünde.

Sony Xperia Z1 Mini teknik özellikler sızdırıldı

Invoke

Invoke

Üye
4.3" ekran telefon boyutu olur sana 55" teşekkürler sony, iyi boşluk üretiyorsun.

Invoke

Invoke

Üye
Minisi z den daha iyi bide iyi oluyo boşluklar piknik alanı çok rahat :D

Böyle gelme ihtimali düşük, hacı. 720p ekrana snap 800 işlemci koyar mı sony.Kamerada Z1 ile aynı olmaz...

fk555897

fk555897

Üye
Sony Xperia L S4 Mini ile benzer özelliklere sahip. Bence Z1 Mini 4 çekirdekli işlemciye sahip olacak.

Invoke

Invoke

Üye
Bekle mi diyonuz yani :ehe

Invoke

Invoke

Üye
Ben z yi şimdi yavaş yavaş kullanmaya başlıyom daha 32 lik sd yide aldım :D full hd nereye kadar dayanıyo bakalım :D

daha yeni mi alıyorsun, 64de çalıştırıyor haberin olsun. sony 32gb destekliyor demişti. ama xdada denemişler 64destekliyor bir ayar yapmadan.

HighCore

HighCore

Üye
daha yeni mi alıyorsun, 64de çalıştırıyor haberin olsun. sony 32gb destekliyor demişti. ama xdada denemişler 64destekliyor bir ayar yapmadan.

Biliyorum benim ark ın 64 lüğü taktık da napcam 64 ü 32 yi doldurayım hele de :D neden böyle diyorum arkadaşın 40 gb ı boştu :D

Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
Ben bekliyorum bu teli ya!!
4.3 tam benlik. Bide özellikler ve donanım böyle olursa tadına yenmez :D

0MG90

0MG90

Üye
Fiyatı iyi olursa alırım bi piyasaya cıksın da

Üst Alt