• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

Sony Xperia Z Ultra için yeni tanıtım videosu geldi

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Sony, Ocak ayında sunduğu Xperia Z akıllı telefon modeli ile oldukça başarılı olmuştu. Dünya genelinde ilgi göre yeni Xperia modeli özellikle de üst seviye donanım özellikleri ve suya, toza karşı dayanıklı yapısı ile ön plana çıkmıştı.

Büyük ekranlı telefonlara olan ilginin farkında olan firma, geçtiğimiz günlerde ilk phablet modeli Sony Xperia Z Ultra‘yı resmi olarak duyurdu. Yarı tablet yarı akıllı telefon görüntüsünde olan Sony Xperia Z Ultra bu açıdan tablet ve akıllı telefonu tek cihazda almak isteyen kullanıcılar için oldukça uygun bir çözüm olarak karşımıza çıkıyor.

Teknik özelliklerine bakarsak, Sony Xperia Z Ultra 6.44″ büyüklüğünde ve 1920×1080 piksel çözünürlüğünde dokunmatik ekran barındırıyor. Gücünü Qualcomm‘un dört çekirdekli Snapdragon 800 yonga setinden alan akıllı telefon 2GB sistem belleği, 16GB dahili veri kapasitesi, Google Android 4.2 Jelly Bean, 3.000mAh batarya ve 8MP arka kamera gibi özelliklerle geliyor.

Sony Xperia Z Ultra için yeni bir video daha yayınlandı. bu videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

[video=youtube;hI_biTUxoQg]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=hI_biTUxoQg#t=0s[/video]

SHS

SHS

Üye
Telefon değil bu tablet, nasıl Alo dicen :ehe

Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
Çok şık tablet :)
Özür dilerim telefon olacakti :D
Bi tane almak isterdim ama taşımaya özel yapılmış büyük pantalon cep gerekiyor :rolleyes:

Invoke

Invoke

Üye
Tek elle yazmayı kolaylaştırmaları güzel, şu samsung gibi multitask olsa bu ekranda ne kadar güzel olurdu. Küçük uygulamaların pek işe yaramıyor sony.

Bence çok güzel cihaz, şimdilik...

Dün 4 temmuzdu bu adamlar bir şey tanıtacaz dediler ama internette hiçbir şey yok? :hmmm

fk555897

fk555897

Üye
Arkadaşlar video yu izledim. Eğer video'daki gibi kullanışlı özellikleri varsa. İnşallah benim telefonun ömrü bittiğinde de bu telefonun yeni modeli çıkar. Artık arabada veya bir çantada taşırım ama bu özelliklere değer. Tasarımı da mükemmel. Ekran kapalıyken sanki ön taraf fu-ll ekran gibi görünüyor.

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Güzel cihaz ama büyük olduğu için şuan benim kullanım alanıma girmiyor.

Anil-D

Anil-D

Üye
ben biraz bekleyip guzel bır telefon alcam

Invoke

Invoke

Üye
Güzel cihaz ama büyük olduğu için şuan benim kullanım alanıma girmiyor.

Benim ilgimi çekiyor da arkadaş da var note2 kocaman ben Z'yi incelemeye gittiğimde o da büyüktü, inceleme videolarında yanyana koymuslar Z ile Zultrayı. Z çok küçük kalıyor, diyeceğim o dur ki ekran baya bi büyük :ehe

Rookie66

Rookie66

Üye
Kamerasının flaşı olsaydı eyiydi. :hih:

Invoke

Invoke

Üye
Kamerasının flaşı olsaydı eyiydi. :hih:

Onu Sony'e sormuşlar, 'hacı niye o ka büyük telefon yapıyon flas niye koymuyon' demisler. 'Tasarım buna uygundu, öyle olsaydı tehlikeli olurdu, bu şekilde de en iyi şekilde iş görüyor' gibisinden bir mesaj verilmiş. Youtubeda bir yorumda yazıyordu.

Rookie66

Rookie66

Üye

Onu Sony'e sormuşlar, 'hacı niye o ka büyük telefon yapıyon flas niye koymuyon' demisler. 'Tasarım buna uygundu, öyle olsaydı tehlikeli olurdu, bu şekilde de en iyi şekilde iş görüyor' gibisinden bir mesaj verilmiş. Youtubeda bir yorumda yazıyordu.

Acaba i1 honami den önce para kazanma çabası olabilirmi? Buna flaş koysaydı belkide birçok kişi i1 honami çıkınca ondan vazgeçip bunu alırdı.

Legendary.

Legendary.

Üye
Çok büyük :D

fk555897

fk555897

Üye
Acaba i1 honami den önce para kazanma çabası olabilirmi? Buna flaş koysaydı belkide birçok kişi i1 honami çıkınca ondan vazgeçip bunu alırdı.

Yalnız Honami ve Z Ultra farklı segmentlerdeki telefonlar. Birisi telefon, birisi phablet.

Uhops

Uhops

Üye
6.44'' nedir ya. Bu telefonsa benim bu mesajı yazdığım alet ney:)

Invoke

Invoke

Üye

Honaminin kamerasıyla bu kıyaslanamaz :pro: Bence alakası yok.

- - - Eklendi - - -

Ki yakın zamanlarda satışa sunulurlar gibi geliyor bana. Farklı segmentler farkı kişilere hitap edecekler.

aydknakn

Üye
arama geldi bunu kulagına goturursen herkes guler hele hele note 2 ye cok buyuk diyoruz

BelaMonte

BelaMonte

Üye
acaba buda arka kameraya su geçirirmi çünkü z geçiriyordu zaten bu telefon olarak kullanılmaz bence.

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

Üst Alt