sony xperia Z ısınma sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

3onur5

3onur5

Üye
    Konu Sahibi
sony xperia Z ısınma sorunu
merhabalar

telefonda google chrome a girdiğimde 10-15 dk takıldım telefon aşırı derecede ısındı bıraktım soğusun diye masanın üstüne soğudu whatsapp ı açtım yine ısındı chrome da ısındığı kadar ısınmadı yinede çok ısındı bu ısınmalar neden kaynaklanıyo olabilir sizdede oluyor mu yoksa sadece bende mi bu sorun var birde stamnia modta telefonu ilk aldığımda 4gün kusur yazıyordu mod aktif olunca artık mod aktif olunca 1gün 5 saat mod kapalı oldugunda 1gün 3 saat yazıyor ne olduğunu anlamadım

telefonun şarjı iyi gidiyor 1 günü tasarruf olmadan rahatlıkla geçiriyor tasarrufta ise 1.5 günü aşkın bi sürede ama sanırım stamnia modda bug oldu ondan öyle

yakupb03

yakupb03

Üye
xperia s war bndede ısınma sıkıntısı war 4.2.2 caktım sıkıntı kalktı yazılımsal olabılır kardesm telefonu yruon mu

• Beğen
Tepkiler: 3onur5
3onur5

3onur5

Üye
    Konu Sahibi
xperia s war bndede ısınma sıkıntısı war 4.2.2 caktım sıkıntı kalktı yazılımsal olabılır kardesm telefonu yruon mu

hayır hiç yormadım sadece 10-15 dakika google chrome da otel fiyatlarına bakmıştım elimde aşırı ısı hissetmeye başladım kap olmasına rağmen oyunda yüklemedim hiç telefona

yakupb03

yakupb03

Üye
vala ne diyeyim bilmiyorum ki sony ısınıyor abi aynen bende de öyle ışte

Febris

Febris

Üye
Benim xperiada ısınıyor ayrıca şarjda gitmiyo bende 6-7-8 saat falandır

- - - Eklendi - - -

Xperia z

MrExpert

MrExpert

Üye
Telefon Su geçirmez değilmi ısındığında suya sokup bekletin hemen soğur :D

• Beğen
Tepkiler: Buraxlive
Ufukcan77

Ufukcan77

Üye
htc one bambaşka birşey zaten :)

MksDevoO

MksDevoO

Üye
merhabalar

telefonda google chrome a girdiğimde 10-15 dk takıldım telefon aşırı derecede ısındı bıraktım soğusun diye masanın üstüne soğudu whatsapp ı açtım yine ısındı chrome da ısındığı kadar ısınmadı yinede çok ısındı bu ısınmalar neden kaynaklanıyo olabilir sizdede oluyor mu yoksa sadece bende mi bu sorun var birde stamnia modta telefonu ilk aldığımda 4gün kusur yazıyordu mod aktif olunca artık mod aktif olunca 1gün 5 saat mod kapalı oldugunda 1gün 3 saat yazıyor ne olduğunu anlamadım

telefonun şarjı iyi gidiyor 1 günü tasarruf olmadan rahatlıkla geçiriyor tasarrufta ise 1.5 günü aşkın bi sürede ama sanırım stamnia modda bug oldu ondan öyle
Malesef Yapabilceğin Birşey Yok Bende Nexus 4 Kullanıyorum ve Telefon Deli gibi Isınıyor Bunun Sebebi Snapdragon S4 Pro işlemci Bir Çözumu Yok. Zaten Bu Series 600 İşlemcisi Bu ısın problemine çözum olarak çıktıda denile bilir =)

• Beğen
Tepkiler: ghstr

Üst Alt