Alınık Sony Xperia Z C6603 arka kamera

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
abuzer02

abuzer02

Üye
    Konu Sahibi
Sony Xperia Z C6603 arka kamera
Sony Xperia Z C6603 arka kamera
Slm arkadaşlar bi kaç gündür telefonumun arka kamerasında bi anormallik var flaşı açtığımda çok kötü bi çekim yapıyor ve kamerada lekeler var sanki elinde bozuk sony xperia z C6603 modelin çalışır durumda kamerası varmı çok acil lazım benim cihazın kamerası değişmesi lazım yardımcı olursanız çok sevinirim arkadaşlar.

Bu resim gece flaş açıkken çekildi

Son düzenleme:

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Lenste bir sorun var sanırım.

abuzer02

abuzer02

Üye
    Konu Sahibi
Valla bilmiyorum kafayı yiyeceğim niye böyle oldu
Ne yapacam bilmiyorum telefonu bi arkadaşa satacağım bu şekilde vermek ayıp olur gündüz çekimlerinde bi sıkıntı yok
Arkadaşlar yardımcı olacak yokmu

Siycey

Siycey

Üye
Normal gündüz çekimi atsana birde,bu haliyle bakınca mercek çatlamış gibi görünüyor.

abuzer02

abuzer02

Üye
    Konu Sahibi
Gündüz çekiminde sıkıntı yok ama sanki duman varmış gibi lekeler var ama zor farkediliyor
Gündüz çekimi yapıp atarım beyaz zeminde gündüz çekiminde belli oluyor telefonu satacağım ama bu şekilde satmak istemiyorum ne yapacağımı bilmiyorum

Bülent872

Bülent872

Üye
Gündüz çekiminde sıkıntı yok ama sanki duman varmış gibi lekeler var ama zor farkediliyor
Gündüz çekimi yapıp atarım beyaz zeminde gündüz çekiminde belli oluyor telefonu satacağım ama bu şekilde satmak istemiyorum ne yapacağımı bilmiyorum

Aynı sorun en yakın arkadaşımda var gece kırmızı ve silik silik lakin gündüz hiç bir problem yok sanırsam XperiaZ'ye has bi durum bence tek çözüm garanti gibi...

abuzer02

abuzer02

Üye
    Konu Sahibi
Garantisi bitmiş yanılmıyorsam kamera değişirse bence düzelir acil kamera lazım
Buda gündüz çekimi

Siycey

Siycey

Üye
Fotoğrafta fluluk var,ışık dağılıyor lensde bi sıkıntı var anlaşılan.Normalde o fotoğrafın keskin çıkması lazım fakan sanki lensinde leke varmış gibi çekmiş.

abuzer02

abuzer02

Üye
    Konu Sahibi
Aynen peki nasıl düzelir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...