Haber Sony Xperia XZ'nin ilk kamera örnekleri geldi!

Sponsorlu Bağlantılar

Xperia XZ'nin kamera örneklerini beğendiniz mi?

• Kullanılan toplam oy
    7
0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Sony Xperia XZ'nin ilk kamera örnekleri geldi!
Sony'nin yeni amiral gemisi Xperia XZ'nin ilk kamera örnekleri geldi. Hatırlayacağımız üzere Xperia XZ'nin arka kamerası 23 MP 1/2.3” Exmor RS™ sensör, LED flaş, lazer otofokus sensörü ve RGBC-IR renk düzeltme sensörüne sahipti. Ön kamera ise 13MP 1/3.06” Exmor RS™ mobil görüntü sensörüne ve 22mm geniş açılı lense sahipti. Kamera örneklerinin orjinal halini görmek isterseniz aşağıdaki spoiler butonuna tıklamanız yeterli.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Ekli dosyalar

aevrenm

Üye
Kimisi Sony den uzak durun diyor kimisi kesinlikle alinmali diyor kafam karisti. Kamerasi iyi diyorlar 23mp diyorlar fakat hic 23 mp gibi cekmiyormus kotu cekiyormus. Ne kadar dogru?

Buğra

Buğra

Admin
Kimisi Sony den uzak durun diyor kimisi kesinlikle alinmali diyor kafam karisti. Kamerasi iyi diyorlar 23mp diyorlar fakat hic 23 mp gibi cekmiyormus kotu cekiyormus. Ne kadar dogru?
ben z3 kullandım 1 yıl ve hiç memnun kalmadım kamera performansından :)

aevrenm

Üye
Polymath

Polymath

Üye
Samsungda sony sensoru kullanıyor ornek ama ayni sensoru sony kendi telefonunda kullansa ayni performansi alamıyor. Sonuç yazılım. Kamera yazılımı çok onemliii:)

MaxipmaN

Üye
Beğendim. Zaten note7 kamera konusunda fos çıktı haliba, xz iyi duruyor.

askımm

Üye
Kamera sony de basarisiz gercekten sirf markaya gvenerek 2 telefon aldim pisman oldum...

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Çok z serisi denedim kamera hep akşam hep akşam :)

m2 note cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Bu fotoğraflarda ne var arkadaşlar? Gayet güzel çekmiş işte. Daha ne istiyorsunuz anlamıyorum.

TayfurBeyy

TayfurBeyy

Üye
Sence iphone se mi iyi ön ve arka kamera ikisini degerlendirecek olursan. Yoksa sony xperia xz mi?
Arka kamerayı pek bilmem ama ön kmera konusunda şuanda iphoneyi geçen yok bence

furyzer0

furyzer0

Üye
Tanıtım fotoğrafları kötü çıkan telefon yoktur herhalde, incelemeleri görene kadar belli olmaz.

Sent from mTalk using windows10 enterprise edition

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
1/2.3” Normalde İyi Bir Değer Ama Kamera Kalitesi Ne Durumda Kendisini Gösterecektir Görücez

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
808 den sonra arayışlara girdiniz herhalde :D

Sent from mTalk using windows10 enterprise edition
Sony Kullanmam Sıkıntı YOk :tebessüm: O Kadar Bütçe Ayıracağima Gider Bi Tane Temiz 808 + Canon 650D Yapıştırırım Çok Daha Mutlu Olurum :aha: Ayrıca 808deki Sensör 1/1.2 inçlik Yani Sıfır Sıkıntı Sony 5 10 Sene Sonra 808in Kalitesine Çıkarsa Bakarız :kıskıs:

Üst Alt