Haber Sony, Xperia XZ1'in Fiyatında Büyük Bir İndirim Yaptı

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Sony, Xperia XZ1'in Fiyatında Büyük Bir İndirim Yaptı
Sony Mobile, tüm kullanıcıların Xperia deneyimiyle tanışabilmesi için mobil yaratıcılıkta çığır açan Xperia XZ1 için özel bir indirim gerçekleştiriyor.

Sony Mobile, tüm kullanıcıların Xperia deneyimiyle tanışabilmesi için mobil yaratıcılıkta çığır açan Xperia XZ1 için özel bir indirim gerçekleştiriyor. Premium tasarımı ve üstün kamera özellikleri ile dikkat çeken Xperia XZ1, 2.599 TL tavsiye edilen satış fiyatı ile tüketicilerle buluşuyor.

Sony’nin çığır açan Motion Eye kamerasına sahip olan Xperia XZ1, Android 8.0 Oreo güncellemesi ile akıcı performans sunmak üzere Qualcomm® Snapdragon 835 işlemciden güç alıyor. Xperia XZ1, içerisinde yer alan 3D oluşturucu sayesinde bir akıllı telefonda ilk defa, kafa tarama, yüz tarama, yiyecek tarama ve serbest form tarama olmak üzere dört tarama modundan birini kullanarak objeleri 3D tarıyor. 3D Oluşturucu, nesneleri 3D kaydetmenizi, görüntülemenizi ve düzenlemenizi sağlıyor.

Xperia XZ1’in Süper yavaş çekim çekimler yapmanızı imkanlı kılan Motion Eyekamerası ile keyif verici anları artık daha uzun yaşayabilirsiniz.

Xperia XZ1, Ay Mavisi, Sıcak Gümüş ve Klasik Siyah olmak üzere, doğanın armağanı tonlardan esinlenen üç yeni renk seçeneği ve 2.599 TL tavsiye edilen tüketici satış fiyatı ile beğenilere sunuluyor.
Sony, Xperia XZ1'in Fiyatında Büyük Bir İndirim Yaptı

yeumyang

yeumyang

Moderator
Xz1 Compact düşünüyordum getirmediler mail attım Sony nin Türkiye planında yok dediler zaten acelem yok şimdilik elimdeki işimi görüyor

• Beğen
Tepkiler: Buğra
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Taktik güzel kur artışı oldu herkesin fiyatı arttı . Biraz indirim yapalım sürümünden kazanalım .

• Beğen
Tepkiler: Buğra
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Xz1 Compact düşünüyordum getirmediler mail attım Sony nin Türkiye planında yok dediler zaten acelem yok şimdilik elimdeki işimi görüyor
Telefon alacağın zaman haber et hocam :oke:

• Beğen
Tepkiler: yeumyang

Üst Alt