Sony Xperia Tipo

 • 6 Ekim 2012
 • 1047 Okunma
 • 7 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Arkadaşlar ben turkcell de Sony Xperia Tipo yu gördüm ve beğendim almayı düşünüyorum sizin fikirlerinizi de almak istedim.Özellikle bu telefonu kullanan arkdaşlara birkaç sorum olacak oyunlar kaliteli mi?oyunlar donuyor mu? ve bi de flash desteği var mı? çok iyi olduğunu söyleyenler var bilen arkadaşlar cevaplarsa çok sevinirim.
   


  Yazan: ofluorhann
 2. Xperia serisinin alt segment bir telefonu fakat bu fiyat aralığında örneğin gio,mini vs telefonlardan daha üstün fakat nokia 603 yönelmenizi tavsiye ederim bu fiyat aralığında android pek sağlıklı değil.
   
 3. bu fiyata maxiplus 5 veya 603 almanizi tavsiye ederim:)
   
 4. Nokia pek istemiyorum android istiyorum bu fiyata android sağlıklı değil demişsiniz neden peki?
   
 5. Sağlıklı olmamasının sebebi ''800mhz'' birde ics olması eğer o telefonda öyle bir işlemciyle ics varsa kullanabilen çok zor olur açılmasını düşünmüyorum bile.
   
 6. Katılıyorum ram,işlemci sorun yaratır.Telefon geç açılır,telefon kasar vs.
   
 7. Aslında bende öyle sanıyordum ama maxi plus 5 aldım gayet iyi real racing 2 yi açtı epey oyun açılabiliyor ve oynanabiliyor. Beklentiye bağlı.ancak 660 civarı atrix var taksitle alınabiliyor. Düşünülebilir. Flash yok.
   
 8. abim kullanıyor gayet memnun temple run falan hiç kasmıyor. kamerası biraz düşündürebilir seni. onun dışında küçük hoş bi telefon bence alınabilir.
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
18/01/2019 - 00:05