Sony Xperia Tipo

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ofluorhann

Üye
    Konu Sahibi
Sony Xperia Tipo
Arkadaşlar ben turkcell de Sony Xperia Tipo yu gördüm ve beğendim almayı düşünüyorum sizin fikirlerinizi de almak istedim.Özellikle bu telefonu kullanan arkdaşlara birkaç sorum olacak oyunlar kaliteli mi?oyunlar donuyor mu? ve bi de flash desteği var mı? çok iyi olduğunu söyleyenler var bilen arkadaşlar cevaplarsa çok sevinirim.

bigmod

Üye
Xperia serisinin alt segment bir telefonu fakat bu fiyat aralığında örneğin gio,mini vs telefonlardan daha üstün fakat nokia 603 yönelmenizi tavsiye ederim bu fiyat aralığında android pek sağlıklı değil.

Kerim.

Kerim.

Üye
bu fiyata maxiplus 5 veya 603 almanizi tavsiye ederim:)

ofluorhann

Üye
    Konu Sahibi
Xperia serisinin alt segment bir telefonu fakat bu fiyat aralığında örneğin gio,mini vs telefonlardan daha üstün fakat nokia 603 yönelmenizi tavsiye ederim bu fiyat aralığında android pek sağlıklı değil.

Nokia pek istemiyorum android istiyorum bu fiyata android sağlıklı değil demişsiniz neden peki?

maxirabit

maxirabit

Üye
Sağlıklı olmamasının sebebi ''800mhz'' birde ics olması eğer o telefonda öyle bir işlemciyle ics varsa kullanabilen çok zor olur açılmasını düşünmüyorum bile.

bigmod

Üye
Sağlıklı olmamasının sebebi ''800mhz'' birde ics olması eğer o telefonda öyle bir işlemciyle ics varsa kullanabilen çok zor olur açılmasını düşünmüyorum bile.

Katılıyorum ram,işlemci sorun yaratır.Telefon geç açılır,telefon kasar vs.

onuruno10

Üye
Aslında bende öyle sanıyordum ama maxi plus 5 aldım gayet iyi real racing 2 yi açtı epey oyun açılabiliyor ve oynanabiliyor. Beklentiye bağlı.ancak 660 civarı atrix var taksitle alınabiliyor. Düşünülebilir. Flash yok.

FastBreaker

FastBreaker

Üye
abim kullanıyor gayet memnun temple run falan hiç kasmıyor. kamerası biraz düşündürebilir seni. onun dışında küçük hoş bi telefon bence alınabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt