Sony Xperia S Android 4 Ekran Görüntüsü Alma - Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Arai

Arai

Üye
    Konu Sahibi
Sony Xperia S Android 4 Ekran Görüntüsü Alma - Yardım
Arkadaşlar daha önce konu açmıştım xperia s ile android 4 e geçtim diye. ilk uyarım sakın geçmeyin bi faydasını görmediğim gibi aksine telefon hafifden yavaşladı. Onun dışında eskiden açma kapama tuşuna basınca gelen ekran görüntüsü al olayınıda bir türlü bulamadım. Birde kilit ekranında üst tuşa basınca sağdan sola sürükleyince sessiz mod on/off yapıyordu onun yerine kamera açma koymuşlar. onu nasıl değiştiriyoruz bilen var mı?

adam john

adam john

Üye
ekran alma tuşu bende neo v var ses azaltma tuşuna ve kilit tuşuna aynı anda basınca oluyordu belki xperia s de de öyledir..

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Xperia s'te parmağını ekrana tamamen koyup sağdan sola sürükleyince ekran görüntüsü alıyordu sanırım.

tyfn541

Üye
teşekkürler arkadaşlar bendede neo var ses azaltma tuşuyla aynı anda kapama tuşuna basınca oluyor

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
arkadaşlar peki ben size bir soru sorayım bu xperia s de ana ekrandaki sayfaları azaltabiliyormuyuz ( xperia s android 4 yüklü )

futursuz

Üye
xperia u ilk gelen sürümü ile fotoraf alabiliyordum.. kapama tuşunu basılı tutunca seceneklerde cıkıyordu.. şimdi 4.0.4 sürümüne yüksetlttim secenek kayboldu.. başka bir yolu var mi şimdi araştırmaktayım.. bulursam burda paylaşırım.. saygılar..

- - - Eklendi - - -

ve evet... elefonumuzun sağ kısmında bulunan kapatma dümesi ile ses azaltma tuşuna aynı anda basıyoruz. Ekran görüntünüz alındı. Bu kadar… 1 iki denemede başarılı oldum sonrasi şip şak :) 2 düğmeye de aynı anda basıp basılı tutmak hepsi bukadar..:)

- - - Eklendi - - -

ve evet... elefonumuzun sağ kısmında bulunan kapatma dümesi ile ses azaltma tuşuna aynı anda basıyoruz. Ekran görüntünüz alındı. Bu kadar… 1 iki denemede başarılı oldum sonrasi şip şak :) 2 düğmeye de aynı anda basıp basılı tutmak hepsi bukadar..:)

• Beğen
Tepkiler: pulitzer1985

pulitzer1985

Üye
ya kardeş allah razı olsun senden
ö.bi şey değil ama bende kızmıştım nasıl güncelleme diye.. ama bide şu olmuş xperia s teki gibi tuşlar kilitliğğken foto tuşuna uzunca basınca hemen foto çekiyo tuş kilidi açamaya gerek kalmıyo. menüde biraz değişti yüz tanıma özelliğide eklenmiş..

ama sanki kamara çekim olayı bana yavaşlar gibi geldi çocuğu çekicem tam anını yakalıyorum ama çocuk gidiyo foto çok geç çekiyo bide flu çıkıyo çoğu fotoğraf

mkrmn3806

Üye
ses kısma ve ekran kiliti tuşuna uzun bas alıyor

Üst Alt