Sony Xperia M5 Sorunları

Sponsorlu Bağlantılar

sedat5453

Üye
    Konu Sahibi
Sony Xperia M5 Sorunları
Telefonu bugün aldım. Telefon da 3 gb ram var, ama bunun 1 gb'ını sistem kullanıyor. Bu çok değilmi? Ve birde root atmak istedim. Kingroot ile ama olmadı. Telefonun usb ayarlarından izin ver diyor. Ama telefonda baktım ama usb ayarlarını bulamadım. Bu telefonda şu anda 5.0 android sürümü var. Yeni güncelleme aldığını duymuştum. Güncellemelere baktığımda çıkmıyor. Ve kamerasıda çok iyi değil. 20 mp hesapta ama Htc desire 820 kadar bile canlı resimler çekmiyor. Yani kısacası aldığıma pişman oldum gibi.

byAndroid

byAndroid

Üye
Sony hep böyle diyebilirim. 1 gb ram kullanımı normal ama size kaç kaldığı önemli en az 1 gb kalması lazım. Kamera içinde sony cilerin meşhur otomatik mod değilde manuel moda alıp resim çekmeniz artık önemli bi anda falan nasıl uğraşacaksaniz demi. Hiç düşünmüyorlar kullanıcıyı

• Beğen
Tepkiler: sedat5453

sedat5453

Üye
    Konu Sahibi
Sony hep böyle diyebilirim. 1 gb ram kullanımı normal ama size kaç kaldığı önemli en az 1 gb kalması lazım. Kamera içinde sony cilerin meşhur otomatik mod değilde manuel moda alıp resim çekmeniz artık önemli bi anda falan nasıl uğraşacaksaniz demi. Hiç düşünmüyorlar kullanıcıyı
Şu an için 1.4 gb kalıyor ama henüz daha uygulmaaları yüklemedim. Yükleyince daha da düşecektir.

byAndroid

byAndroid

Üye
Şu an için 1.4 gb kalıyor ama henüz daha uygulmaaları yüklemedim. Yükleyince daha da düşecektir.
Aynen kısmen 1 gb kalır yeter o da. Aslında m5 in kamerayı da baya ovduler. Hala nerden kaybediyor merak ediyorum doğrusu

• Beğen
byAndroid

byAndroid

Üye
Aynen kısmen 1 gb kalır yeter o da. Aslında m5 in kamerayı da baya ovduler. Hala nerden kaybediyor merak ediyorum doğrusu

sedat5453

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşimde Htc desire 820 var. Kamerasının kalitesini m5 de malesef göremedim. Yarısı bile yok o derece bence.

kralberk13

kralberk13

Üye
öncelikle hayırlı olsun yeni telefonun her yeni çıkan cihaz başlarda sorunlarla karşılaşıyor ama zaman içinde bunlar güncelleme ile gideriliyo bende z3 almayı düşünüyorum

• Beğen
byAndroid

byAndroid

Üye
öncelikle hayırlı olsun yeni telefonun her yeni çıkan cihaz başlarda sorunlarla karşılaşıyor ama zaman içinde bunlar güncelleme ile gideriliyo bende z3 almayı düşünüyorum
Sizinkide hüsran ile sonuçlanabilir [emoji6]

• Beğen
kralberk13

kralberk13

Üye
sebep

byAndroid

byAndroid

Üye
Kamera beklediginizden kötü olabilir

kralberk13