Telefon Tavsiyesi Sony xperia m2 ve General mobile discovery

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
abuzer02

abuzer02

Üye
    Konu Sahibi
Sony xperia m2 ve General mobile discovery
Sony xperia m2 ve General mobile discovery

Arkadaşlar bu iki cihaz arasında kaldım hangisini tavsiye edersiniz şuan telefoncudayım biraz acilacil

0MG90

0MG90

Üye
M2 daha iyi olur diye düşünüyorum ama ekranı IPS değildi galiba

• Beğen
Tepkiler: abuzer02
abuzer02

abuzer02

Üye
    Konu Sahibi
başka bi önerisi olan varmı arkadaşlargeneral mobile discovery ye baktım beş tane ikinci el den üçünde ekranında ölü piksel vardı ekranında beyaz lekeler vardısony xperia m2 biraz daha hoş ve sağlam duruyor sanki

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
M2

• Beğen
Invoke

Invoke

Üye
M2

• Beğen
lazye

lazye

Üye
M2

• Beğen
abuzer02

abuzer02

Üye
    Konu Sahibi
ALLAH razı olsun arkadaşlar
önerileri bekliyorum

güncel.

98farom98

98farom98

Üye
Bencede M2

• Beğen
GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
M2

• Beğen
DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
discovery

ANIL

ANIL

Admin
Sony Xperia M2 tercih ederdim. Dediğin gibi daha sağlam ve tasarımı iyi.

furkankaya559758

Üye
Ben olsam M2 alırım. Sony kalitesi varken General Mobile alınmaz.

abuzer02

abuzer02

Üye
    Konu Sahibi
AynenDiscovery güzel telefon ama ekran sorunu ve şarz soketi var bide ekranı eğilmeye ve terlemeye gelmiyor hemen bozulacak gibi donanım malzeme kalitesi iyi olsaydı kaçırılmayacak bi telefondu

Ama nedir herkesin elinde bu discovery fiyattındanmıdır nedir herkesin elinde baya satış yaptı bu cihaz

Benim için donanım, malzeme kalitesi sistem sağlamlığı daha önemli bunun için Sony her zaman sağlam telefon yapmıştır benim tercihim bu tabi zevkler ve renkler tartışılmaz herkesin kararına ve tercihlerine saygı duymak gerek

Silinen Üye 511859

Silinen Üye 511859

Kapalı Hesap
m2

Ritchie88

Ritchie88

Üye
Generalin WiFi sorunu da var biraz arastir görürsün, yan odada çekiyor ama en oda ötede cekim azalıyor yada gidip geliyor, bende alacaktım anneme ama vazgeçip s4 mini aldim

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Xperia M2. Hatta biraz bekle Xperia M2 Aqua al, normal M2'den farkları: Su/toza karşı dayanıklılık, TFT ekran yerine daha yeni teknoloji IPS ekran kullanması ve normal M2'de bulunan VGA ön kamerasının M2 Aqua'da 1.1 mp'e çıkartılmış olması.

TheDarkStar7

TheDarkStar7

Üye
Xperia M2. Hatta biraz bekle Xperia M2 Aqua al, normal M2'den farkları: Su/toza karşı dayanıklılık, TFT ekran yerine daha yeni teknoloji IPS ekran kullanması ve normal M2'de bulunan VGA ön kamerasının M2 Aqua'da 1.1 mp'e çıkartılmış olması.
Bende m2 veya beklersen arkadaşın dediği gibi aqua alırdım

abuzer02

abuzer02

Üye
    Konu Sahibi
ALLAH razı olsun m2 ikinci alacağım için fiyatıda uygun olduğu için tercih m2 aqua beni biraz aşar m2 çik temiz full kutu garantili ve faturalı 22 ay garantisi kalmış onun için almak istedimArkadaşlar Sony Xperia M2'yi aldımçok güzel bi telefon

Son düzenleme:
0MG90

0MG90

Üye
Hayırlı olsun

• Beğen
The Shadow

The Shadow

Üye
ALLAH razı olsun m2 ikinci alacağım için fiyatıda uygun olduğu için tercih m2 aqua beni biraz aşar m2 çik temiz fu ll kutu garantili ve faturalı 22 ay garantisi kalmış onun için almak istedimArkadaşlar Sony Xperia M2'yi aldımçok güzel bi telefon
Hayırlı olsun :)

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...