Sony Xperia Beta Programı Başladı (Android Marshmallow)

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Sony Xperia Beta Programı Başladı (Android Marshmallow)
Sony android marshmallow için beta programı başlattı konsept rom değil resmi marhsmallow romun beta halini sony kullanıcılara vermeye başlayacak apk dosyası ülkemizde aktif değil ama bir şekilde apk olarak çıkartmışlar ve bende kayıt oldum hadi bakalım

Xperia Beta Program Android Marshmallow Apk Link=>

Market Linki=>

• Beğen
Tepkiler: trepcan

trepcan

trepcan

Üye
Sony, İtalya, İspanya ve Hollanda ülkelerinde verdiği için marketten indirilemiyor. Fakat apk ile bende başvuru yaptım bakalım. 10.000 Kişi alacaklarmış okuduğum bir yabancı kaynağa göre.

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Sony, İtalya, İspanya ve Hollanda ülkelerinde verdiği için marketten indirilemiyor. Fakat apk ile bende başvuru yaptım bakalım. 10.000 Kişi alacaklarmış okuduğum bir yabancı kaynağa göre.
3 şubatta markete gelmiş yani 3 şubatta kayıt almaya başlamışlar linkleri kısa sürede verirler umarım çok geç kaldılar

• Beğen
Tepkiler: sgb5361

sgb5361

Üye
Hocam sana geldi mi link bende şimdi kayıt oldum da link nereye geliyo Hotmail e mi?

0MG90

0MG90

Üye
Beta yerine final versin artık.

sgb5361

Üye
Aynen ya baya geç kaldı gelçi marshmallow çok bişe getirmiyo ama yinede insan mutlu oluyo :D

dragonmhmt

dragonmhmt

Üye
O kadar süre Concept rom kullanıldı hâla ne betasi bu vereceksen adam akıllı herkese ver işte :-D

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
O kadar süre Concept rom kullanıldı hâla ne betasi bu vereceksen adam akıllı herkese ver işte :-D
Konsept romu sony kendisi yapmıyor konsept romu bir grup geliştirici gönüllü olarak yapıyor yani sony kendisi yapıp vermiyor o romları

Bu rom resmi sony romunun betası olacak öyle çok sorunlu olacağını hiç sanmıyorum finale çok yakın bir rom olur

dragonmhmt

dragonmhmt

Üye
Konsept romu sony kendisi yapmıyor konsept romu bir grup geliştirici gönüllü olarak yapıyor yani sony kendisi yapıp vermiyor o romları

Bu rom resmi sony romunun betası olacak öyle çok sorunlu olacağını hiç sanmıyorum finale çok yakın bir rom olur

Sony veriyor diye biliyorum ben Concept romu da
Bence final verilme aşamasına gelmiştir o kadar süredir denendi Concept kullananlar gayet memnundu.

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Sony veriyor diye biliyorum ben Concept romu da
Bence final verilme aşamasına gelmiştir o kadar süredir denendi Concept kullananlar gayet memnundu.
Dediğim gibi konsept romu yanılmıyorsam isviçre de ki bir grup geliştirici yapıp veriyor :)
O grup bu beta rom ile bağlantımız yok bu betayı sony kendisi yaptı dedi hatta açıklamaları var

dragonmhmt

dragonmhmt

Üye
Dediğim gibi konsept romu yanılmıyorsam isviçre de ki bir grup geliştirici yapıp veriyor :)
O grup bu beta rom ile bağlantımız yok bu betayı sony kendisi yaptı dedi hatta açıklamaları var
Olabilir yanlış biliyorum belkide ama sony verdi diye denilmişti bi çok sitede. Hiç görmemiştim o geliştiriciler verdi diye.

kralberk13

kralberk13

Üye
kullananlar varmı millet nasıl güzelmi performansı felan nasıl
mağazadan oturum açıyom bu öğe hiçbir cihazınızla uyumlu değil diyo z5 olmuyomu ?

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
kullananlar varmı millet nasıl güzelmi performansı felan nasıl
daha sony link vermedi 3 şubatta uygulamayı markete koymuş yani 3 şubattan bu yana kayıt alıyor ama linkleri göndermedi daha deneyemedik

kralberk13

kralberk13

Üye
anladım final sürümünü versinler bari

phasan

phasan

Üye
Bunu kimler kullanıyor hangı telefonlar belaya kayıt olabiliyor

dragonmhmt

dragonmhmt

Üye
Bunu kimler kullanıyor hangı telefonlar belaya kayıt olabiliyor
Ben kayıt olmuştum ama bişey gelmedi zaten sony kendi dağıtacak Mart ta bişey kalmadı hatta 4 mb boyutunda bi güncelleme geldi Marshmallow hazırlık için heralde

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Kararlı Sürüm Değilse Yüklemek Doğruu Değil Bence

phasan

phasan

Üye
Ben kayıt olmuştum ama bişey gelmedi zaten sony kendi dağıtacak Mart ta bişey kalmadı hatta 4 mb boyutunda bi güncelleme geldi Marshmallow hazırlık için heralde
Sony Z5 ve Z3 martta verır

sado_27

sado_27

Üye
sonyyy bıraz zor verırı androıd 6 yı htc bıle desire 816 soz verdıgı tarıhte gonderdı mıllet yukledı bıle bız bekleye duralım sony guncelleme gonderecekte bızde gorecegız sony andorid 6 olayı temelin paraşut meselesıne dondu
temel paraşut almaya gıder alırkende sorar ben sımdı 10000 metreden atlasam bu paraşut acılmazsa ya ne olucak
abı acılmazsa getır garantısı var demiş satıcı
sony' de alın dıyor bız arkasındayız urettıgımızın urunun sorun olursa garantıye gonderın dıyor su gecırmez dıyor su gecırıyor garantı dışı kullanıcı hatası pehhhh almaz olaydım senı sony z2 :D :D :D

0MG90

0MG90

Üye
Marshmallow ile gelecek yenilikler

Daha iyi batarya ömrü ve ekranın ne kadar pil harcadığı gözükecek

SD karta uygulamaların komple atabileceğiz ve istersek normal hafıza olarak seçebileceğiz

Ön yüklü gelen uygulamaları silebiliriz özellikle Google'ın uygulamalarını

Xperia Home'da yeni özellikler. İkon değiştirme, geçiş efektleri, isim yazıp yazmaması. Artık bunlar için Google Play'den başka Launcher indirmemize gerek yok.

• Beğen
Tepkiler: n000k ve dragonmhmt

Üst Alt