sony x peria z cam kırıldı

Sponsorlu Bağlantılar

sakaryam54500

Üye
    Konu Sahibi
sony x peria z cam kırıldı
arkadaşlar telefonun camı kırıldı telefon çalışıyor ama üst dokunmatik çalışmıyor merak ettigim şu telefonun ekranını garanti degiştiginde su gecirmez özelligi gidicekmi

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Eğer samsung gibi panel varsa yani dokunmatik ve lcd tek parça takilirsa ki servis bunu öneriyor . Sorun olmaz ama sadece dokunmatik degistirsen sağlam olmaz dokunmatikte tam verim alamazsın

komutan91

Üye
Bnmde arka kapak ve çerçeve çatlamışdı çok vahim bir kaza sonucu, sony yetkili servisine götürdüğümde çerçeve veya kapak veya ekran tek başına değiştirme işlemi yapılmadığı öğrendim..eğer yaptırmak isterseniz komple kasa ve ekran değişiyo fakat size tam 643 liralık bi fatura çıkarıyolar...bununla birlikte telefonun mevcur rengini de değiştrme fırsatınız olmuş oluo lakin o kadar paraya değermi sizin takdiriniz..dediğm gibi xperia z nin ekranı su geçirmezlik özelliğini koruması için havası boşaltılmış şekilde monte edildiği için hiçbi tamirci de bunu yapamaz, denerse telefon kullanılamaz hale gelebilir..

sakaryam54500

Üye
    Konu Sahibi
Simdi telefon su gecirecek yani sony yapsa bileSimdi telefon su gecirecek yani sony yapsa bile

Invoke

Invoke

Üye
En iyisi servisi arayıp sormak. @sakaryam54500

sakaryam54500

Üye
    Konu Sahibi
aradım sordum hiç bir sıkıntı olmaz dediler su filan gecirmicekmiş

• Beğen
Tepkiler: .caner. ve Invoke
enver_techno

enver_techno

Üye
Ben o yüzden cihaza kasko sigortası yaptırdım :)

heathrow

heathrow

Üye
geçmiş olsun

sakaryam54500

Üye
    Konu Sahibi
sağ olun arkadaşlar zaten telefonu kıranda ben degiim telefon benim elimde degildi arkadaşın elindeydi diger arkadaşta top attı o kadar insanın içinden sen git telefon elinde olan adama carp yani sonra yüz üstü yere düştü telefon:(

Üst Alt