Sony MP5 Çalar

Sponsorlu Bağlantılar

karakayalı

Üye
var mp5 dite satarlar ama mp5 te oyun özeligide var

Symbiont

Üye
1. MP5 Çalar Diye Bir Şey YOKK
2.MP4 ün 3Rd versiyonu Gibi Olur

Odysseus

Odysseus

Üye
Mp4 dosya formatları çıkalı bayağı oldu Mp5 ler ise Mp4 lerden hemen sonra çıktı hatta ve hatta şuan Mp7 dosya formatları çıktığı söyleniyor. Yeni bir teknoloji diyebilirim. Şuan için yaygın değil. Fakat internette okuduğum bazı yazılara göre yabancı ülkelerin bir kısmında mpeg-5 görüntü ve yayın sistemlerine geçen ülkeler varmış…
Mp5 lerde Mp4 lere göre biraz daha kaliteli ve daha farkı bir teknolojisi olduğu söyleniyor. Tabi amaç yine daha hızlı daha verimli daha güvenli olarak daha az yer kaplayan yani birazdaha iyi sıkıştırılmış görüntü formatları.. Her yeni çıkan format bir öncekine göre içinde daha fazla özellik barındırarak daha kaliteli başarımı yüksek olarak piyasaya sürülmekte. Yani Mp5 cihaz, Mp4 ün kameralısı falan değil. Bilgi kirliliği olmasın lütfen...

Mesajı tekrar ortaya çıkaralım da yorumları okumayan arkadaşlar için kaynak olsun.

yoyo09

Üye
flv destekliyor

elive

elive

Emekli Yönetici
SONY firmasının orjinal MP5 cihazı yoktur. Bilginize..

turko9999

turko9999

Üye
ii ozaman ipod touch da dokunmatik ekran o da mp6 :D :D :D :D güldürmeyin adamı:D

--------------- Ekleme ---------------

ii ozaman ipod touch da dokunmatik ekran o da mp6 :D :D :D :D güldürmeyin adamı:D

FRoGKaTa

FRoGKaTa

Üye
mp5 silah değilmiydi ya :)

_DeLiYüReK_

Üye
bende de var sony mp5 player.ama sadece nes uzantılı oyunları çalıştırıyor.olsun onada şükür.

ßy.Shadow

ßy.Shadow

Üye
süper bişi

xxkalpsizxx

xxkalpsizxx

Üye
lütfen yardım edin benim 2gb hafıza kameralı japon malı sony marka mp5 çalarım var mp5i kurcalarken PC Kamera die bir yere girdim araçlar bölümünden sonra ekranda normal bisim bildiimiz pc kamera resmi belirdi ne açılıo nede kapanıo ne yapacaımı şaşırdım :ağlarım::ağlarım:

Lütfen bana yardım edin bir çözüm yolu yokmu :bilmm:bilmm

cevaplarınızı bekliom:vur:vur

mert_bakici

mert_bakici

Üye
kardeş aynı cihazdan bende de var bir kere bana da olmuştu.içini açmıştım şarja takmıştım kendiliğinden açılmıştı düzelir korkma olmazsa da canın sağolsun..

nsync40

Üye
yaa benimde sony kameralı bi mp5 vardı ama yanlışlıkla benim kuzenim format attı içindeki oyunlar gitti onları nasıl geri getirebilirim bilen varsa yazsın acill +rep

medog

Üye
mp5 die birşey var

caresiz__2144

Üye
cok teşekürler ama henüz birşey bulamadım

protegos

Üye
Vallahi çok komik :D Konu biraz eskimiş ama yazmadan edemiyeceğim :D Arkadaşlar mp3 player mp3 dosyalarını oynatabilir demektir. Yani mp3 şarkıları çalar, küçük bir ekranı olsa dahi video oynatamaz. mp4 player ise mp3'ün yanında mp4 gibi video dosyalarını da oynatabilir demektir. "mp5 mp4 ün kameralısı bende varrr" diye atlayan arkadaşlar yediğiniz kazığın haddi hesabı yok, sizin elinizdeki ürün 1 aya çıkmaz :) Kamerasınında bişeye benzemesi imkansız :) mp5 oynatıcılar; mp3, mp4 söylemlerine alışkın, bu işlerden pek anlamayannları çekmek için çinli firmaların oynadığı bir oyun :) Burda "benim Sony mp5'im varr" diye dolananlar sizin elinizdekiler çakma kendinizi kandırmayın :) Bir araştırın bakalım mp1 player'da var mı :D

Üst Alt