sony mhc 771 müzik seti

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

NegraL

Üye
    Konu Sahibi
sony mhc 771 müzik seti
selam arkadaşlar ben sony mhc 771 müzik seti aldım no cd uyarısı veriyo dinleyemiyorum aynı cihazdan kullanan varsa bilir nasıl cd dinlenir bu cihazda koyduğum cd ler başka cd çalarda normal çalıyorlar:angry:

EMRE4488

EMRE4488

Üye
başka cd çaları sende müzik setinin aux çıkışa bagla ordan dinle o kadar basit

erdemdikyar

Üye
selam arkadaşlar ben sony mhc 771 müzik seti aldım no cd uyarısı veriyo dinleyemiyorum aynı cihazdan kullanan varsa bilir nasıl cd dinlenir bu cihazda koyduğum cd ler başka cd çalarda normal çalıyorlar:angry:
cd lazer yada cd kartı bozuk olabilir.bende aynısı vardı lazeri değiştirdim problem çözüldü.fakat orjinal lazerini bulamazsın.orijinal lazerinin (gözünün) numarası 213B dir bunun yerine 213C takabilirsin birebir aynısıdır.

-Psygnosis-

-Psygnosis-

Üye

Ben MHC-RG220 ve MHC-RG595 modelini kullandım. Onun için Sony MHC-771 eski bir müzik setidir. Buna bağlı olarak da DVD desteği olmayabilir. Taktığınız CD veya DVD'yi müzik seti kabul etmeyebilir. MP3 yerine Track destekli olabilir. Müzik setinizi incelediğim kadarı ile 3 Disc CD değiştirmeli ve DVD desteği yok. Onun için sadece Track destekli olabilir. Buna bağlı olarak da sadece Track müzik dinleyebilirsiniz. Onun için tekrar kontrol edin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt