sony m4 aqua almayı düşünüyorum önerir misiniz ?

Sponsorlu Bağlantılar

cakalcarlos1

Üye
    Konu Sahibi
sony m4 aqua almayı düşünüyorum önerir misiniz ?
merhaba ben m4 aqua almayı düşünüyorum oynadığım oyunlar clash of clans ve champ man nadiren de gt racing.. şarkı dinlerim fotoğrafla da pek aram yoktur 3g sürekli açık tutarım kız arkadaşalımla whatsaptan konusmak için.. birde şarj çok önemli benim için.. önerir misiniz bu telefonu ?

vegatablo

vegatablo

Üye
Bunlar için alinabilir

• Beğen
Tepkiler: cakalcarlos1
byAndroid

byAndroid

Üye
Marshmallow lu Gm 4g öneririm :)

• Beğen
zencibitc

zencibitc

Üye
ithalat garantili z2 alırsan iyi olur. oyunu azaltırsan pilin bu kullanımda 2 gün gider şahsen benim öyle .

• Beğen
Tepkiler: rear2011 ve cakalcarlos1
smh60

smh60

Üye
Şarj çok önemli ise m4 aqua o aralıkta en iyisi 6.0 da alacağı kesinleşti.

• Beğen

cakalcarlos1

Üye
    Konu Sahibi
ithalat garantili z2 alırsan iyi olur. oyunu azaltırsan pilin bu kullanımda 2 gün gider şahsen benim öyle .
ithalat garantili bile 1200-1300 aralarında bişey.. telefona pek ağır uygulama yükleyen biri değilim ya...

zencibitc

zencibitc

Üye
ondan değil sony z serisine daha fazla estek veriyor ve kullananda fazla o bakımdan dedim

BRKTNL

BRKTNL

Üye
Hafıza sorun olmazsa al. Neden dersen 8 gb kendi hafızası var ya, ilerde sıkıntı oluşursa diye. 16 gb si de varmış gerçi.

• Beğen

cakalcarlos1

Üye
    Konu Sahibi
Hafıza sorun olmazsa al. Neden dersen 8 gb kendi hafızası var ya, ilerde sıkıntı oluşursa diye. 16 gb si de varmış gerçi.
şuan ki s3. minimde 8 gb ama pek aramıyorum ya öyle oyun falan değiştirme nedenimse tamamen sony istememden dolayı :) 16gb si gelmicekmiş türkiyeye sanırım

yeumyang

yeumyang

Moderator
  • Beğen

berkmeric18

Üye
Ben z3 kullNiyorum kardesimde m4 aqua var kesinlikle oneririm.

• Beğen