• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

Sony M2 Hafıza Kartlarının Kapasitesini 8 Gb' a Yükseltiyor


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
canturgay

canturgay

Üye
    Konu Sahibi
Sony bellek kartlarının depolama alanlarını artırıyor. Küçücük bir M2'ye dünyaları sığdırmak mümkün.


Sony Memory Stick Micro (M2) bellek kartlarının depolama kapasitesini 8 GB'a yükseltiyor. Özellikle Sony Ericsson markalı cep telefonlarında kullanılan kart, muhtemelen en çok Walkman serisini kullanan kullanıcıları memnun edecek.

Sony Ericsson, cep telefonları ile sunduğu M2 bellek kartlarının yanında, kullanıcılarına M2-USB adaptörü de sunmaya başlayacak. Daha önce M2 ile birlikte kutuya Memory Stick adaptörü dahil ediliyordu. Bellek kartları Temmuz ayı içerisinde 80 Euro'dan (yurtdışı fiyatı) satışa sunulacak.


veteknoloji
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt