sony jellybean takvimini açıkladı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
komando04

komando04

Üye
    Konu Sahibi
sony jellybean takvimini açıkladı
Sony, 2012 model Xperia ailesi için izleyeceği Jelly Bean güncelleme takvimini resmen açıkladı. İşte Jelly Bean alacak Xperia modelleri ve alacakları tarihler.

Android 4.0 Ice Cream Sandwich işletim sistemi çıktıktan uzun bir süre sonra pek çok firma cihazlarına güncelleme vermedi ya da verdikleri güncellemeleri çok geç yollamaya başladılar.

Sony, 2011 model Xperia'larının neredeyse hepsine verdiği ICS güncellemesiyle beraber büyük beğeni toplamıştı. Güncelleme sonrası yaşanan yazılımsal problemleri bir kenara koyarsak, hiç olmazsa firma telefonlarını güncellemişti ve 2012 yılında çıkan tüm telefonlarını da Jelly Bean ile güncelleyecek diye bir algı oluşmuştu.

Sony, Jelly Bean güncellemelerinde izleyeceği yolun takvimini resmi blog sayfasında açıkladı. Bu açıklama bazı kullanıcıları pek memnun edeceğe benzemiyor.

Sony'nin IFA 2012 Berlin'de tanıttığı Xperia T, TX ve V gibi modelleri, Şubat - Mart 2013 tarihlerinde Android 4.1 Jelly Bean'e güncelleyecek.

Xperia P, Xperia J ve Xperia Go modelleri de Mart 2013 sonlarına doğru Android 4.1 Jelly Bean güncellemelerine kavuşmuş olacak.

Geçtiğimiz yıl Ericsson adı olmadan piyasaya sürülen NXT ailesinin ilk amiral gemisi olan Xperia S başta olmak üzere Xperia SL, Xperia Acro S için tam bir tarih vermeyen Sony, bu cihazlara da Nisan ayı içerisinde güncelleme vermesi bekleniyor.

Xperia U, Xperia Miro, Xperia Tipo ve Xperia Sola'nın adı geçmediği güncelleme listesi sonrası Sony, kullanıcılarından yoğun bir şekilde tepkiler almaya başladı. Pek çok kullanıcının güncelleme geleceğini düşünerek aldığı bu modeller maalesef Android 4.1 Jelly Bean güncellemesini alamayacaklar.

::

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Nisan ayı çok geç ...
Sony bu işi bu kadar uzatmamalıydı ...
Tepki alacakları bir gerçek .

__xXx__

__xXx__

Üye
servisten gelsin telefonu satıp s3 yada one x alacam bu ne arkadaş ya sen 2012 de çıkmış tüm cihazlara 4.1 güncellemesi sözü ver sat cihazları insanları kandırarak ondan sonra da güncelleme yok de xperia go yu bi kenara bırak xperia j nin bile 4.1 i alması insanı çileden çıkarıyor sen hala solaya güncelleme verme

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Xperia s e nisan gelecekmiş ...
Ben bu telefonu satarım arkadaş ...

Sony almam daha ...

• Beğen
Tepkiler: assault79
assault79

assault79

Üye
sony yazılım konusunda çok yanlış yapıyor.2000 tl ye cihaz yapıyor cihaza ön kamerada koyuyor ama 3g görüntülü görüşme yapılamıyor.bende arc s var satarsam htc yada samsung s3 almayı düşünüyorum.

__xXx__

__xXx__

Üye
sony yazılım konusunda çok yanlış yapıyor.2000 tl ye cihaz yapıyor cihaza ön kamerada koyuyor ama 3g görüntülü görüşme yapılamıyor.bende arc s var satarsam htc yada samsung s3 almayı düşünüyorum.

one x dede 3g görüntülü görüşme yok ki

__xXx__

__xXx__

Üye
Zaten hiç bir androidde 3g görüntülü görüşme yokki skype
Gtalk ... Gibi programlar yardımı ile yapılıyor

olur mu canım bi çok telefonda 3g görüntülü görüşme var galaxy s3 s2 wonder xperia p htc one s vs bazı telefonlarda 3g görüntülü görüşme var

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Android cihazlarda 3g yok diye biliyorum bende ...

yakupb03

yakupb03

Üye
katılıyorum s 3 s2 hepsinde var ama Xperia s te yok ben bugün anlaştım nasip olursa birşeyler verip s 3 alacağım bir de o zaman konuşuruz :-)

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Tango işimizi fazlasıyla görüyor valla . :)

doqukans2

doqukans2

Üye
tango banada yarıyor ;-)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt