Sony experia ion şarjdayken kapandi açilmiyor (acil yardim)

Sponsorlu Bağlantılar

s.mirzaoglu

Üye
    Konu Sahibi
Sony experia ion şarjdayken kapandi açilmiyor (acil yardim)
Sony experia ion telefonumun şarji yanimda yoktu bikaçgündür başka şarj cihaziyla şarj ettim sorun olmadi bu gün bir anda kapanmiş şimdi geri açilmiyor herşeyi denedim hiç bir tepki vermiyor ,sadece şarji geri taktiğim zaman kirmizi işik yaniyor oda arada gidip geliyor sizce sebebi nedir henüz 1 aylik telefon acil yardimlarinizi rica ediyorum arkadaşlar

seisa

Üye
şoklama olmuştur gece tak şarja sabaha kadar kalsın sabah acılır yada umarım acılır

fk555897

fk555897

Üye
Telefonu şarjdan çıkar biraz dinlensin sonra takmayı dene veya deneyebiliyorsan başka şarj cihazı dene.

taylan08

Üye
şöyle bir bugda olmuş olabilir .telefon açıktır ama ekran kilidi bugda kaldıgı için ekranı açamıyorsundur telefonun kapama ve ses açma tuşlarına 5-6 saniye yani titreyene kadar basın telefon böylece reset atıp yeniden açılacaktır denemekte fayda vardır

Muhammet DEDE

Muhammet DEDE

Üye
batarya olmustur hocam.

muhodo

muhodo

Üye
sony update service yi yükle sonra telefonun kablosunu bilgisayara tak sonra yazılımı aç telefonun ses kısma tuşuna basarken kabloyu tak ilk seferde beceremessen oldurana kadar dene işte ekran gelince güncellemeyi yada son güncellemeyi yeniden yükle ben denedim telefonum açılıyoken xperia yazısı çıkınca kapanıp restart atıyodu ve şarjı bitesiye kadar aynı rutini oynuyodu ama anlattığımı yaptım şimdi 4.1 e de güncelledim rahatım :)

Hatice.xperia

Üye
sony update service yi yükle sonra telefonun kablosunu bilgisayara tak sonra yazılımı aç telefonun ses kısma tuşuna basarken kabloyu tak ilk seferde beceremessen oldurana kadar dene işte ekran gelince güncellemeyi yada son güncellemeyi yeniden yükle ben denedim telefonum açılıyoken xperia yazısı çıkınca kapanıp restart atıyodu ve şarjı bitesiye kadar aynı rutini oynuyodu ama anlattığımı yaptım şimdi 4.1 e de güncelledim rahatım :)

ben bunu yapmak istedim ama olmuyo telefon açılmıyo ki.ss ekran parlıyo tekrar sönüyo hiç sony yazısı veya batarya doluyo işareti gelmiyo ekrana.s bugün tamamen kapandı zaten bugüne kadar da kullandığım esnada ekran kararak gidiyodu bazen kendi açılıyodu tekrar pin falan istiyodu bazen de benim düğmeye basmam gerekiyodu yardımcı olabilecek var mıı??

Invoke

Invoke

Üye
ben bunu yapmak istedim ama olmuyo telefon açılmıyo ki.ss ekran parlıyo tekrar sönüyo hiç sony yazısı veya batarya doluyo işareti gelmiyo ekrana.s bugün tamamen kapandı zaten bugüne kadar da kullandığım esnada ekran kararak gidiyodu bazen kendi açılıyodu tekrar pin falan istiyodu bazen de benim düğmeye basmam gerekiyodu yardımcı olabilecek var mıı??

Konunuza yazdım, flashtool ile stock rom flashlamayı deneyin, açılır büyük ihtimalle. Eğer açılmazsa ya yanlış yapıyorsunuz(tekrar deneyin) ya da yapacak bir şey yok servise gönderin.

aerist

Üye
Sony experia ion telefonumun şarji yanimda yoktu bikaçgündür başka şarj cihaziyla şarj ettim sorun olmadi bu gün bir anda kapanmiş şimdi geri açilmiyor herşeyi denedim hiç bir tepki vermiyor ,sadece şarji geri taktiğim zaman kirmizi işik yaniyor oda arada gidip geliyor sizce sebebi nedir henüz 1 aylik telefon acil yardimlarinizi rica ediyorum arkadaşlar

basit müdahaleleri denediniz ve olmadıysa kurcalamadan gönderin teleservice e, ne uğraşıyorsunuz? yanlış ellere teslim etmeyin güzelim telefonunuzu.

Freedom_12

Freedom_12

Üye
telefonu şarja takıp power(telefon u açma tuşu ) ve ses açma tuşuna basılı tut telefon açılır.