Sony Ericssonumuzu PC den Yönetelim

Sponsorlu Bağlantılar

Odysseus

Odysseus

Üye
    Konu Sahibi
Sony Ericssonumuzu PC den Yönetelim
Sony Ericsson cep telefonunuzda yaptığınız tüm işlemleri telefonunuza hiç dokunmadan yapmanız mümkün bunun için My Phone Explorer adlı programı öneriyorum. ücretsiz edineceğiniz bu program sayesinde şunları yapabilirsiniz

1. Menü üzerinden chat bölümünü açarak seçtiğiniz kişiyle anlik ileti gönderir gibi mesaj gönderip alabilirsiniz
2. Cihaz içindeki ve hafıza kartındaki mesajları bilgisayarınıza yükleyebilir ve bunları kaydedip arşivleyebilirsiniz
3. Cihaz içindeki ve hafıza kartındaki dosyaları bilgisayarınızdan yönetebilirsiniz
4. Programdan çalıştırabileceğiniz tuş takımı sayesinde cihazınkamerasını çalıştırabilir ve düğmelerle yapmanız gereken tüme işlemleri yapabilirsiniz.
5. Resim sihirbazı aracılığıyla boyutu ne olursa olsun resim dosyalarını cep telefonunuza wallpaper yapabileceğiniz boyutlara düşürebilirsiniz.
6. Notlarınızı, ajandanızı ve telefon rehberinizi programla senkronize edebilirsiniz.
7. Cihaz üzerinden arama yapabilir ve sonlandırabilirsiniz.
8. Cihazın anlık batarya şarj durumunu görebilirsiniz
9. Program tüm dillerde seçim yapma imkanı sağlıyor. (Türkçe dahil)

Programı kurduktan sonra (tabi öncelikle telefonunuzu bilgisayarınıza tanıtmanız gerekir) öncelikle telefonunuzu hangi usb portuna bağladığınızı öğrenmeniz gerekir bunun için bilgisayarıma sağ tıklayın ve özelliklere girin buradan donanım sekmesine geçin aygıt yöneticisine tıkladıktan sonra açılan pencerede bağlantı noktalarına girin. Sony Erinsson Device 070 USB yazan satırın yanında hangi port yazdığına bakın örneğin Com18 yazdığını varsayalım. Şimdi aygıt yöneticisinden çıkıp programı çalıştırın. Dosya menüsünden ayarlara girin burada bağlantı noktası yazan bölümden herhangi bir bağlantı noktası seçin ve cep telefonu ara tuşuna basın. Program cihazın hangi porta bağlı olacağını bulacaktır. Bulmazsa az önce araştırıp bulduğumuz COM 18 i bulun ve seçin. Artık cihazınız programa tanıtıldı. Şimdi senkronizasyon yapıp cihaz içindeki dosyaları, mesajları tel rehberini ve ajanda gibi bilgileri alalım. Bunun için araçlar dan senkronizasyon menüsünü kullanabilirsiniz.

Programı indirebileceğiniz linki de veriyorum.

Emeğe saygı bir teşekkür zor değil.

• Beğen
Tepkiler: Qvanc, shiftdel, mrtcpkr ve 45 diğerleri

Odysseus

Odysseus

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim arkadaşlar bu kadar teşekküre gerek yoktu

Odysseus

Odysseus

Üye
    Konu Sahibi
Çok merak ediyorum konuyu inceleyen 154 arkadaşım hiç mi bu bilgiden faydalanmadı. Yorum yapmak, emeğe saygı göstermek bu kadar mı zor

alperennn_60

Üye
saol

Odysseus

Odysseus

Üye
    Konu Sahibi
Rica Ederim Alperen

Lord_um

Lord_um

Üye
teşekkürler, güzel paylaşım

steel59

Üye
Teşekkürler saol

p1isever

Üye
bütün fonksiyonları mı kullanabiliyo hocam.yoksa bazıları mı?video açma,vs.pc üzerinde teldeki oyunlar oynanabilir mi acaba?:)

_qMz_

_qMz_

Üye
Ellerine sağlık

baharikan

Üye
emeğin için teşekkurler ama pek bi yararını gormediğimi soyleyeyim artı link kırık

Odysseus

Odysseus

Üye
    Konu Sahibi
Linkte problem yok.

spider_man79

spider_man79

Üye
kardeşim ellerine sağlık çok kullanışlı bir program walla sayende mesaj silmekten kurtuldum :))

--------------- Ekleme ---------------

ellerine sağlık kardeşim gerçekten dört dörtlük bi program çok işime yaradı walla. emeğine sağlık

:sn:

Odysseus

Odysseus

Üye
    Konu Sahibi
Gerçekten işe yarıyor arkadaşım. Özellikle mesaj silmekten kurtarması çok güzel. Ayrıca telefon rehberi senkronizasyonu ajanda ve not senkronizasyonu cihaza dokunmadan kamerasını bile çalıştırabiliyor olmamız programı daha çekici hale getiriyor. Güle güle kullanın

bypanik

bypanik

Üye
Ellerine sağlık

kaan_06_ank

kaan_06_ank

Üye
saolasın hocam süper bi program çok işime yarıyo :D

tns123

tns123

Üye
tşkkrler

MeLih_061

MeLih_061

Üye
geç yazdım ama olsun.. Program süper teşekkrler....

Odysseus

Odysseus

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim arkadaşlar. :oke:

ToRNaDo | GFB

ToRNaDo | GFB

Üye
kardeş snn verdiğin linkte sorun var.program indirme menüsü gelmiyo.bende başka adresten indirdim.yinede sağol.

kamera açma diye birşey yok.

Odysseus

Odysseus

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar linki birkaç gün önce yeniledim. Şimdi de baktım sorun yok. Cihazın tuş takımını çalıştırıp kamerasını vs çalıştırabiliyorsunuz. Tuş takımı ile yaptığınız herşeyi yapabilirsiniz

Üst Alt