Sony Ericsson Xperia RAY'ime kavuştum.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sploidz

Sploidz

Üye
    Konu Sahibi
Sony Ericsson Xperia RAY'ime kavuştum.
Çok mutluyum arkadaşlar dediğim gibi xperia RAY'ime kavuştum :) yakında fotoğraf ve olursa video eklerim :)

PriZm

PriZm

Üye
Hayırlı olsun :)

doctorrr

doctorrr

Üye
hayırlı olsun efenim :D

KayraBey

KayraBey

Üye
Güle güle kullan.

enes-1907

enes-1907

Üye
welcome to xperia

güle güle kullan ıcs 4.0 yükleme ki güle güle kullanasın

_Unforgiven_

_Unforgiven_

Üye
Çok mutluyum arkadaşlar dediğim gibi xperia RAY'ime kavuştum :) yakında fotoğraf ve olursa video eklerim :)
Bir ara ben de çok araştırmıştım Neo V ve Xperia Ray gerçekten mükemmel cihazlardır gerek malzeme kalitesi gerek hız gerek uygulama fakat anlamadığım bir kısım var telefonu yan çevirince dokunmatik qwerty klavye çıkıyor mu acaba?

enes-1907

enes-1907

Üye
Bir ara ben de çok araştırmıştım Neo V ve Xperia Ray gerçekten mükemmel cihazlardır gerek malzeme kalitesi gerek hız gerek uygulama fakat anlamadığım bir kısım var telefonu yan çevirince dokunmatik qwerty klavye çıkıyor mu acaba?
tabiki dikey modda da çıkyo q werty yatayda da ama eğer istersen değiştirebililrsin

TurkishDreaM

Üye
xperia ray iyidir bende memnunum çok sağlam telefon

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
hayırlı olsun. arkadaşım vsilesiyle arada kullanıyorum, çokoş :D

kraldost

kraldost

Üye
kaça aldın nasıl memnun musun anlatta belki bende alırım s3 aldım çok büyük diye kardeşime verdim çaliştiğim iş koşullarına hiç elverişli değil açıkçası yanımda taşıyamıyorum

ZaZuM

ZaZuM

Üye
hayirli olsun alcatel almasaydim onu ray alacaktim

kaan7878

kaan7878

Üye
hayırlı olsun. aramıza hoş galdin

klongs

klongs

Üye
hayırlı olsun

JOURNALIST

JOURNALIST

Üye
Hayırlı olsun benim de aklımdaydı ama tercihimi live whit walkmanden yana kullandım :)

enes122

enes122

Üye
hayirli olsun..

arkadaslar bende telefon alacam ama.kararsizim xperia ray mi neo v mi ikisinin arasinda kaldim aralarindaki fark nedir yani bilen biri arti ve eksilerini soyleyebilirmi. kamera acisindan xperia ray dusunuyorum

Şamar Oğlanı

Şamar Oğlanı

Üye
Hayirli olsun :)

Sploidz

Sploidz

Üye
    Konu Sahibi
Herkese çok teşekkür ederim.Bu arda özür dilerim birkaç gündür evde değildim yazmamadım okuyamadım konuyu.Telefondan çok memnunum verdiğim paraya değen bir telefon olduğunu gördüm.Yüklediğim bir kaç deneme oyunundan üstün bir performansla tatmin ayrıldım.İnceliği küçüklüğü gerçekten çok sempatik ve güzel bir telefon.Dokunma tepkisi gerçekten çok iyi.Class'ına göre çok iyi bir telefon.İyiki almışım dedim.Telefonun inceliği ve küçüklüğüyle sanki cebinizde yokmuşcasına bir his veriyor.Cepte kayboluyor.Ben 700 TL'ye aldım hepsiburada'n.Neo V ile aralarındaki tek fark ekran boyutu ve kameradır.Geri kalan tüm özellikleri aynı gibi duruyor.(RAY : 8 MP kamera , 3.3 inç. Ekran) , (Neo V : 5 MP kamera , 3.7 inç. Ekran) 3.3 inç. ekrana sahip olmasına rağmen bana göre ekranı gerçekten yeterli düzeyde.Hiç sorun yaşamıyorum oyun falan oynarken.Tabii bu büyük ekranlı telefonlara alışan arkadaşlarda sıkıntı olabilir.

Emma-Watson

Emma-Watson

Üye
Hayırlı Olsun.
Bende Neo V Tercih Ettim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt