-----Sony Ericsson Xperia Neo V Kullanıcılar Klubu-----

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
h_emre_s

h_emre_s

Üye
    Konu Sahibi
-----Sony Ericsson Xperia Neo V Kullanıcılar Klubu-----

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
80 x 854 piksel, 3.7 inç
kamera 5 MP arka
vga ön kamera
3B Sweep Panorama özelliğini
CPU: 1GHz Scorpion işlemci, Adreno 205
RAM: 512MB

kulana üyeler
1-h_emre_s

04 aralık pazar günü vatan bilgisayardan aldım 821tl neo arasında fazla fark yok sadece neoda 8 mp kamera ve 8gb hafıza kartı çıkıyor arasında fark bu interneten araştığımma göre aslında 2005 beri kulandığım Nokia 6600 vardi android geçmek istedim
şuanda tlf daha çözemedim araştırıyorum kulanıcı arkadaşlarvarsa burada toplanırsak birbirime daha fazla yardımcı oluruz

tlf inceleyince günceleyecem

Sony Ericsson Xperia modeli gerçekten oldukça başarılı bir satış rakamına ulaşmıştı. Sony ise Xperia ailesinin yeni telefonu olan Xperia Neo V‘yi duyurdu. 2011 bitmeden, Ekim ayında satışa çıkacak olan Xperia Neo V Android 2.3.4 işletim sistemine sahip olacak. Neo V, 3D panoramik özellikli kamerası sayesinde 3D (3 boyutlu) resimler çekebilecek…
Sony Ericsson Android ile yeniden hayat buldu diyebiliriz.
Dünyanın ilk “3D sweep panorama” teknolojisine sahip telefonu olacak olan Xperia Neo V bu sayede 3 boyutlu resimler çekebilecek. Böylece 3D televizyonunuzdan bu resimlere bakabileceksiniz.
Ayrıca Android 2.3.4 işletim sistemine sahip olacak Xperia Neo V, eğer yetişirse Android Ice Cream Sandwich işletim sistemi ile birlikte gelebilir.
Sony Ericsson Xperia Neo V‘yi ayrıca Sony Ericsson LiveDock™ sayesinde mini-mobile PC’ye çevirebiliyorsunuz. Böylece mouse, klavye veya herhangi bir oyun kontrol cihazı bağlayabiliyorsunuz.

Sony Ericsson Xperia Neo V’nin özelliklerine bakacak olursak:
Android’in akıllı telefonlar için son sürümü olan Android 2.3.4 GingerBread işletim sistemi
1 GHz Qualcomm Snapdragon MSM8255 işlemci
3.7 inç 480 x 854 piksel (FWVGA) çözünürlükte çizilmeye karşı dayanıklı, dokunmatik kapasitif (multi-touch), Mobile BRAVIA® Engine’li Retina ekran
16x dijital zoom‘lu, oto-fokuslu, yüz tanıma sistemli, 720p HD video kaydı yapabilen 5 megapiksel led Flaşlı arka kamera ve VGA ön kamera
Beyaz, Mavi Gredient ve Gümüş olmak üzere 3 renk seçeneği
320MB dahili telefon hafızası +2GB hediye memory card ve microSD kart ile 32GB’a kadar yükseltilebilir hafıza
116 x 57 x 13mm boyutlar
126g ağırlık
1500 mAh batarya
Micro usb girişi
TV çıkışı
USB tethering ve modem özellikleri
hdMI desteği
3.5 mm kulaklık girişi
7 saate kadar konuşma süresi
android 2.3.4 ile gelen Google Talk™ video chat özelliği

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt