Sony Ericsson Xperia Arc S almayı düşünüyorum yardımcı olur musunuz ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
TrBelle

TrBelle

Üye
    Konu Sahibi
Sony Ericsson Xperia Arc S almayı düşünüyorum yardımcı olur musunuz ?
Arkadaşlar babama Sony Ericsson Xperia Arc S almayı düşünüyoruz . Bu telefonun artıları eksileri nelerdir ? Sony telefon sektöründe de iyi mi yorumlarınız ck önemli tavsiye diyor musunuz veya sony baska telefonlarını tavsiye ediyor musunuz ? tesekkürler..

Turkuaz0

Turkuaz0

Üye
alabilirsiiniz güzel telefon sadece hafızası kucuk onuda hafıza kartıyla aşabilirsiniz..

assault79

assault79

Üye
ben kullanıyorum çok güzel telefon ne amaçla kulanacaksınız o önemli en çok telefonda nelere önem verirsiniz.kalite karizma çok iyi.ama paran varsa 300 fazladan işlemcisi yüksek p modelini alabilirsin.ama normal kulanıcı için fazla bile

TrBelle

TrBelle

Üye
    Konu Sahibi
Tsekkür ederim ya bide arc var arc daha pahalı arc s nye daha ucuz ve özellikleri daha ii :D

EneSismanoglu

EneSismanoglu

Üye
Tsekkür ederim ya bide arc var arc daha pahalı arc s nye daha ucuz ve özellikleri daha ii :D

Arc S, Arc'tan normal de daha pahalı bir cihaz. Senin sorduğun veya baktığın yerde Arc S indirimde olabilir. Bende Arc S alıcam. Cidden çok şık ve havalı bir telefon özelliklerde iyi. Dediğim gibi Arc S normalde daha pahalı. Verdiğim sitede de görülüyor. Bir bak :D

pento666

Üye
Ben uzun bir incelemeden sonra bence alınabilcek en güzel telefon arc s olduğuna karar werdım ve satın aldım telefon hızı gorusunusu kamera cekımı hoparloru gayet basarılı tek oyun cok fena batarya kemırıyor ve cıhaz ısınıyor umarım ılerde bu ısı problemı kotu sonuclar ortaya cıkarmaz bence gonul haratlıgıyla alabılırsın

FGFC820

FGFC820

Üye
Bence Sony Xperia P,S modellerine bak derim. Hem onlar daha iyi görünüşe sahip hem fonksionellik bakımından iyi. Elde çok güzel duruyor. Ark S de çok güzel bir telefon fakat biraz nasıl söyleyim sizin dilinizde çok ta kibar deyil en azından orta yaşlı insanlar için...

Hakanonur88

Üye
]Bence Sony Xperia arc s ıyı secım ama androıd 4.0 asla yuklemeyn tlf kasıyor wifı duzgun calışmyor şarz cok gdyor. öncekı surum 2.3.6 idı hıc sorun yoktu

lgkg300

lgkg300

Üye
Xperia U yu bir inceleyin fikriniz değişebilir ...

EneSismanoglu

EneSismanoglu

Üye
Xperia U, P Ve S'nin sar değerleri çok yüksek. Bi telefon için sağlımızdan mı ödün verelim? :megafon:

Sercan1Yaman

Sercan1Yaman

Üye
ısınma sorunu var ve şarj konusunda tatmin etmiyor günde 2 kere şarj ediyorum :(

MücahitTokgöz

ısınma sorunu var ve şarj konusunda tatmin etmiyor günde 2 kere şarj ediyorum :(

- Arkadaşım günde 2 kere şarz ediyorum derken alalı ne kadar oldu ?
- Günde kaç saat konuşuyorsun ?
- 7/24 facedeysen, telefn kulagında dolasıyorsan, orasıyla burasıyla hababam oynuyorsan sana ne olsa dayanmaz..

( Ars S i almayı düşünen arkadaş, babana alıncagını söylüyorsun.Bnm babam kullanıyor emin ol baban için olsun-genç biri için olsun şuan ki akıllı telfnlar içinde alınabilecek en ideal telefon..düşünki ben iphone 4 sahibiyim, babam bu ars S den aldı...bi gün yanına gittiğimde aldım bi inceledim ki cebimdeki i4 ü çıkartıpta yarıştırmaya utandım arkadaş...İnanın bi ismi bide arkasında elması var onun haricinde şu iphone'nun adı nokia olaydı i4 ü 400 tlye zor satarlardı !!! Bnm babam mali müşavir-müşterileri ile sürekli konuşan biri olduğu halde şarzı 2 gün gidiyor....)
-İph4'de başka tele bluetootdan bişe gönderemiyorsun, alamıyorsun
-İph4'le dışarda arklarınla foto çektiniz ettiniz, yada müzik dinliyor arkların.beğendin almak istedin alamıyorsun
-Akrabana gittin, düğüne gittin, asker uğurladın akşm kuzenine,dayına vs. gittin resim,video çektin bi bilgisayara atıp izlemek istediniz ailecek? noldu atamazsın itunes yüklü olacakmış illa.Ee int yok bnm kuzende nolcak ? Atamıcan mal gibi kalacan öyle
-İtuneside yine öle her babayiğit kullanamıyor, ondada teli pcye tanıtırken aktarım yaparken bi yanlışlık yaparsan tel komple fbrka ayarlarına dönebiliyor :s Arkadasım altı üstü bi resm-video atacaz...

(Ufak tefek görebilirsiniz fkt mantıklı düşüncek olursanız hayatta en çok telde bunları kullanıyoruz, millet kapaktaki bi elmayı görecek havam olacak diye bu işkenceyi çekmek hiçde mantıklı değil. arklar iphone gerçekten çok gereksiz bi telefon)

• Beğen
Tepkiler: Xelord
Xelord

Xelord

Üye
Androidde genel olarak zaten bir şarj sorunu var boyuna oyun oynadığında tabi biter.
Arc S benim beğendim bir telefon.

hamdedenaslan

Üye
ben sana sadece eksileri söyleyim önde kamerasi yok goruntulu konusma yapamiyorsun, uzun sure teefonla ugrasirsan isiniyor sarji diger akilli telefonlara gore cok iyi gunde 1saat oyun 1 saat internette takilirsan 2 gunu tamamliyor tabi 5 saat internete girersen hemen sarj biter. Konusmada muzik dinlemede cok az sarj gidiyor 14 saat muzik dinleye bilirsin....
Kesinlikle ics yukseltme.....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt